Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok akik sportolnak....

Lányok akik sportolnak. Minden edzés/futás. Után mostok hajat?

Figyelt kérdés

Én most kezdenék el futni meg aerobic-ra járni és ott ugye jól megizzad az ember. Ti hajat mostok utána? Mert én alapból 4-5 naponta mosok hajat, nem is szeretnék sűrűbben. Nektek nem szokott csapzott lenni ha nem mossátok meg? Vagy van erre valami technika?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2013. ápr. 4. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Száraz sampon nagyon jó barátom aerobic után. Hát igen én is izzadok közbe mint egy ló,de hazaérek,lezuhanyzok,aztán száraz sampon,megtörlöm a hajam, és jó is lesz.
2013. ápr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is a száraz samponra szavazom :)
2013. ápr. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én heti egyszer járok edzeni és mindig aznapra tolom a hajmosást. ha 3naponta jársz edzeni akkor moss 3naponta hajat. ha annál gyakrabban akkor szárazsampon. de azért 2 edzés után moss hajat!
2013. ápr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is aerobik, én is száraz sampon :D

21l

2013. ápr. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én heti 4szer edzek,súlyzós edzés,szóval az én hajam is elég ramaty állapotban van mindig edzés után:D max 2 napot bírok ki hajmosás nélkül..tudom h nem tesz jót,de e nélkül nagyon igénytelennek érezném magam...
2013. ápr. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minden edzés után hajat mosok, hetente 3x. Vannak gyengédebb samponok mostanság, nem olyan brutálisak, mint 50 évvel ezelőtt, amikor hetente max 1 hajmosás volt engedélyezett! Remélem segítettem! :-)
2013. ápr. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kipróbálom a száraz sampont mert mert 4 napnál sűrűbben nem akarok hajat mosni.
2013. ápr. 8. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!