Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kreol bőrhőz illik a vörös...

Kreol bőrhőz illik a vörös haj? Akár rikítóbb is. És az extrémebb hajak pl. kék, lila?

Figyelt kérdés
Most nem arra vagyok kíváncsi hogy feltűnési viszketegsége van annak aki extrémebbre festeti a haját, csak hogy szerintetek ezek az extrémebb hajszínek kreol bőrhöz is illenek-e?

2013. ápr. 5. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a vörös semmiképp. Nekem is sötétebb a bőröm, kreolnak még nem mondanám, de nem világos, és nekem sem állt jól a vörös, gyorsan befestettem, valamiért olyan koszos színezetű lesz mellette a bőr. Élénkebb padlizsán is volt a hajam, az kevésbé volt rossz, de nem festeném be megint olyanra. Ezen kívül volt még a hajam alsó rétege kékeszöld, az nem volt rossz, mert az arcomat nem az a szín keretezte, de a zöldes árnyalatok egyébként is jobbak szerintem a kreol bőrhöz mint a pirosasak. Én biztosan kékeszöldet vagy zöldet választanék kreol bőrhöz ha megint extrémebb hajszínt szeretnék.
2013. ápr. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! :) Nekem sem kreol a bőröm, csak gondoltam kicsit túlzok, így jobban lehet talán a színeket hozzáhasonlítani. Tehát a hideg színek jobbak. Azt szeretném még kérdezni, hogy amikor a hajad alja volt kékeszöld, a teteje milyen volt, barna, esetleg fekete? A rózsaszínről mit gondolsz, azzal is olyasmi hatást keltene mint a vörössel?
2013. ápr. 5. 19:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Festett sötétbarna volt a többi része. Rózsaszínt is csak akkor vállalnék be ha nem az egész hajamat festeném be. A vörösnél jobb szerintem. Meg még azt akartam írni, hogy szerintem a melír vagy félig ilyen-félig olyan színű haj természetes hajszínnel valahogy nagyon furán tud kinézni. Természetes nagyon világosszőkével vagy sötétbarnával lehet, hogy jó, de sok szőkés barna, seszínű barna természetes hajban láttam rózsaszín, vörös stb. melírokat, nagyon nem szoktak jól kinézni.
2013. ápr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!