Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Házi hajfestés természetes...

Házi hajfestés természetes világosbarnából szőke?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Évekig sötétre volt festve a világosbarna hajam, amit múlt héten leszívattam és befestettem szép aranyszőkés világosszőkére, nagyon jó lett. Viszont nem nagyon szeretnék fodrászhoz járni vele, mert nem engedhetem meg nagyon magamnak. Érdekelne, hogy amint kezd lenőni majd (tehát felül világosbarna alul annál jóval világosabb szőkésbarna), milyen festékkel fessem be, hogy megtartsam a színét? Elsősorban bolti hajfesték érdekelne, Palette, L'oreal (9es vagy 8as árnyalat, a 7es már sötét lenne nekem, olyat nem szeretnék, most 8as nagyjából) hogy a szőke színt befogná-e a világosbarna hajam, ha egy árnyalattal sötétebb, mint az oldalt javasolt hajszínek? A hajam végét befogná, mert az szőkítve van, főleg a lenövés érdekelne. Köszi!
2013. ápr. 6. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem: ha nagy a lenövés akkor szőkítőporral szívd le(6-os szerintem elég, de max 9-es erősségű legyen az oxi) és utána meg fesd be a kívánt színre.
2013. ápr. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A bolti festékek nem igazán világosítanak sokat a hajon, magában kevés és vöröset csinál sokszor csak. Inkább fodrászkellékesben érdeklődj hogy mit ajánlanak neked, mert az eladó ott ért hozzá általában.
2013. ápr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
oké, benézek egy fodrászoshoz majd :) melyik márkát ajánljátok onnan? a kallosról sok rosszat hallottam, az alfaparftól meg sokaknak hullik a haja... Te tapasztaltál már valamit?
2013. ápr. 6. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!