Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, milyen gyakran kenitek...

Lányok, milyen gyakran kenitek magatok testápolóval?

Figyelt kérdés
Ha rendszeresen kenitek, éreztek valami változást? Én sajnos mindig elfelejtem, pedig jó lenne..
2013. ápr. 6. 13:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
én esténként. de most van egy nagyon jó testápolóm, ami nagyon jó. :)
2013. ápr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
* van egy testápolóm, ami nagyon jó.
2013. ápr. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Estenket kenem magam. Baba kakovajasat hasznalok.
2013. ápr. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. hetente egyszer-kétszer mikor érzem, hogy száraz a bőröm és kicsit húzódik. Ha nem érzem, akkor nem kenem. Amúgy szép puha és selmyes a bőröm utána is másnap, lehet többször kéne. :) Níveát használok.
2013. ápr. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden fürdés után, és igen jól esik a bőrömnek.
2013. ápr. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem általában akkor muszáj, ha száraz, hideg idő van, mert akkor borzasztóan kiszárad a bőröm. Ahogy közeledik a jó idő egyre ritkábban kell használnom. Nekem legjobban a Balea ureás testápolója vált be, jobban, mint a nivea. Ha esetleg kevésnek bizonyulna, akkor pár csepp masszázsolajjal összekeverem, és úgy használom.
2013. ápr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Általában naponta, minden este fürdés után bekenem magam. Néha van, hogy napokig egyáltalán nem jut eszembe. Igazából nekem nem túl szárad alapból sem a bőröm, úgyhogy nagy különbség nincs, ha bekenem. Akkor szoktam rá a testápolóra, mikor avonos tusfürdőket használtam, eléggé kiszárították a bőröm. Más tusfürdőkkel nincs ilyen gond. Mostanában nehezen veszem rá magam, hogy testápolózzak, mert a Garnier 7 Days-em elfogyott, a Fa meg ami van nagyon rossz. Már vettem egy Nivea Angel Start, az nagyon tetszik, de előbb a Fát el kéne használni... Nyáron amúgy szinte egyáltalán nem kenem magam, ha meleg van.
2013. ápr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Naponta, fürdés után.
2013. ápr. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Hetente vagy kéthetente ha elfelejtem. Nem szokott kiszáradni a bőröm :)

De garnier testápolóm van

2013. ápr. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos nagyon érzékeny a bőröm, és hajlamos nagyon kiszáradni. Ez az ekcémám miatt van és ezért nekem muszáj hetente legalább 3-4x bekennem magam. Most pl. balea száraz bőrre való testápoló tejet használok, ez eddig jónak tűnik. Jó sűrű, jól ápol, puhítja a bőrt, viszont nagyon nehezen szívódik be. Viszont előny, hogy ezzel elég heti 2x is kenekednem.


Télen, a hideg és a fűtés miatt muszáj tartalmas, nehezebb krémeket is használnom, mert tapasztalataim szerint ezek jobban hidratálnak, mint a könnyed, vizes alapú, gyorsan beszívódó társaik. Nyáron azonban a napsütés hatására nagyon jó a helyzet, nem olyan száraz a bőröm, nincs semmi bajom, így ilyenkor csak könnyed, egyszerű krémeket használok. Nagyon szeretem pl. a Sun Ozon napozás utáni testápolóját nyáron! :)

2013. ápr. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!