Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen gyakran kened testápoló...

Milyen gyakran kened testápolóval a bőröd? Igaz az, hogy nem szabad minden fürdés után bekenni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 26. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
soha nem hallottam, hogy nem szabad fürdés után bekenni. én igazából igény szerint szoktam. ha kell, vagy kilátszik valamim ahol száraz, akkor bekenem
2012. aug. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én minden fürdés után bekenem magam,semmi baja a bőrömnek tőle,sőt..
2012. aug. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%
Ritkán szoktam, általában szőrtelenítések után, szóval kábé havonta. Mondjuk mindenféle kozmetikumokkal tényleg az a tapasztalatom, hogy minél gyakrabban kened magad annál gyakrabban szárad ki a bőröd is... Ezért nem akarom túlzásba vinni a testápolókat sem.
2012. aug. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kb. hetente 1x zuhanyzás után bekenem az egész testemet testápolóval. A nyakamon és a karomon sokkal szárazabb a bőr, így ezt, ha szükséges 2-3 naponta kenem be. :)
2012. aug. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nyáron ilyen melegbe, mint amilyen az elmúlt napokban, hetekben volt, nem szeretem kenni magam, mert alapból fürdés után szoktam, de ilyen melegbe ha bekenem magam utána meg "leizzadom" vagy nem tudom, tiszta ragacs leszek tőle, nem szívódik be normálisan a melegtől. Ősztől tavaszig néha szoktam kenni magam, de nem mindenhol, főleg láb-kéz, természetesen fürdés után.
2012. aug. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!