Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy csináljak a fekete...

Hogy csináljak a fekete hajamba szőkés (szürke) melírokat? Meik fodrászt ajánljátok?

Figyelt kérdés
2009. szept. 21. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem msot csinált a szöke hajamba fekete csikokat egy rokonom,tök szép lett...előtte sosem csinált ilyet:D

sztem bármelyik fodrász megcsinálja

2009. szept. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Feketébe nehezebb világos csíkot mint világos hajba sötétet, menj fodrászhoz.

Merre laksz? Így nem tudunk ajánlani.

2009. szept. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
17kerület,valami prófit mert nem akarom h kihulljon az összes hajam:)
2009. szept. 21. 19:35
 4/7 anonim ***** válasza:

bizzd szakertore ha nem ertessz hozza !

Mert feketet szokiteni egesz feheres szurkes szoke eleg drasztikus modszer !!

Mert pl fodraszoknak tanitjak hogy csak 2 arnyalatot lehet vilagositani szoval amit te akakrsz meg kb olyan 6 arnyalat ..

nah de sok siekrt hozza !!

2009. szept. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
készülj fel h.először sárga meg narancssárga lesz a szőkitett rész
2009. szept. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát köszike mindenkinek:)
2009. szept. 22. 20:51
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem is volt fekete a hajam én fehér melírt szerettem volna sose értem el még akkor se amikor eredeti barnás volt a hajam..besárgult mindig. Én a pót tincseket tudom neked ajálani nem is drága ha érdekel(írj privit) van egy ismerősöm aki nekem is csinállja. mikrógyűrűvel van feltéve igy észre se lehet venni őket és moshatod meg bármit csinállhatsz a hjaddal, semmi baja nem lesz. :) Ja és kb olyan 3-4 havonta elég ha cseréli (a lenövés miatt) addig nem feltünő a lenövés, é a hajadat se károsítja mint a szőkítés.
2010. febr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!