Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Volt valaha divatban az...

Volt valaha divatban az egészen rövid (de nem kopasz) haj? 3-6 mm. Mi az emberek véleménye róla?

Figyelt kérdés
nem tudom mióta létezhet hajnyírógép de ez a viselet egyidős lehet a feltalálásával mert nagyon régóta találkozni sok ilyen hajú emberrel. az egészen rövid de nem kopaszra gondolok, általában 3-6 mm közöttire. van aki szerint ez sosem volt divatban és ezért sosem megy ki ezért nem lehet megítélni hogy ez jó-e. vannak persze, akiknek tetszik, másoknak nagyon nem jön be. azt gondoltam hogy a katonaságra vezethető vissza míg valaki azt nem mondta hogy nem, már nagyon régóta nem volt szokás a kotanaságnál sem az ilyen stílus. mégis ha megfigyelitek sok ilyen emberke járkál az utakon. talán akkor egyedül a higéniájára lehetne betudni hogy nem kell vele annyit foglalkozni reggelente meg úgy általánosságban, utánigazítani stb. nekem is ilyen van, általában 6 de van hogy 3mm. (tudom, már lehet köztes is) ti mit gondoltok, mi a véleményetek eről a hajviseletről?
2009. szept. 21. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik. Főleg mióta láttam a Szökés című sorozatot. :-) Fiúknál nagyon szexinek találom. A páromét én vágom már egy ideje, oldalt 3 fent 7 mm-re.
2009. szept. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem jól néz ki, a barátomnak is én tolom le :D
2009. szept. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
nem csak higénia, hanem egyszerűség és kényelem... imádom azt az érzés mikor letolom 1 milire, és átfúj rajta a lágy tavaszi szél, nameg nem kell azzal foglalkozni hogy hogy áll, vizes lesz e, meg kell e szárítani stb. van akinek az arc karakteréhez, egyéniségéhez jó áll...egyedül télen nem szeretem a nagyon rövidet, mert fázik a fejem, akkor ált. meghagyok 1-2 centit :)
2009. dec. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pont most divat egyre több fiúnak ilyen egész rövid a haja nekem nagyon tetszik sokkal jobb mint az az össze-vissza nyírt frufrus haj, ami sok fiúnak van még mindig sajnos.
2009. dec. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is egy ideig így toltam, de most a párom tolja, ő habbal meg borotvával... :)
2011. máj. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én is most Toltam

le elősször nehéz volt rávenni magam de jó lett ez a 3 mili.

13/F

2018. jún. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!