Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk, lányok! Ti mit gondoltok...

Bratilla kérdése:

Fiúk, lányok! Ti mit gondoltok az ilyen hajról?

Figyelt kérdés

[link]

Fonás után nekem is ilyesmi, de nem tudom, nem számít gáznak, ha látszik rajta, hogy fonástól olyan? Szerintetek?


2013. ápr. 7. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ami a képen van, szerintem nagyon szép. :)
2013. ápr. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szép! :)
2013. ápr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem természetesen néz ki így. Valahol a göndör és a hullámos határán van, mindenki szépnek tartja, de szerintem kezelhetetlen.

Nem feltétlenül látszik, hogy a fonástól néz ki így.

2013. ápr. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon szép! :)


Sokkal jobb, mint az egyenes. Szerintem a hullámos, göndör hajban valami, ami miatt izgalmasabb, érdekesebb, mint az egyenes, az olyan egyszerű, snassz, kicsit unalmas. (igen, az én hajam egyenes :D).

2013. ápr. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nekem is alapból a hullámos és agöndör határán van, de nekem nem így, hanem olyan csigásan göndörödik. A kezelhetetlenséggel egyetértek. :D

Amúgy én meg pont, hogy egyenes hajat szeretnék, azzal annyival egyszerűbb lehet az élet. :)

Köszönöm az összes választ!

2013. ápr. 7. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!