Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hónalj szőrtelenítés 13...

Hónalj szőrtelenítés 13 évesen (első alkalommal)?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok. Lassan az osztályban szinte minden lány borotválja, sőt van aki a lábát is, vagy még intimebb helyen.

Nekem mind a 3 helyen végülis elég fontos lenne, de most legfontosabb a hónaljam lenne. Hogyan kérdezzem meg anyukámtól, vagy hogyan mondjam neki, h már ideje lenne nekem is valamit kezdeni vele. Szerintem már anyu is látja, h szőrös..csak valahogy mondani kellene neki..Ti anno hogy kértetek anyukátoktól tanácsot? Légyszives normális válaszokat!:)


2013. ápr. 7. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem mondtam semmit, simán leborotváltam és kész. Nem is értem ezt miért kéne a szülőkkel megbeszélni. Én 12 évesen szedtem le először.
2013. ápr. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szerencsém volt anyuval. Annyi idős voltam mint te, mikor megkérdezte, hogy nem akarok-e vele elmenni a kozmetikusához. Persze, hogy igent mondtam. Ő elmondta, hogy mi történik majd, sőt ott is a fogta a kezemet. A szó legszorosabb értelmében. Szerintem te is ülj le anyukáddal és beszélj neki a problémádról. Biztosan segít majd :)
2013. ápr. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
hát sztem ulj le vele beszélni,amikor jó kedvében van,énis úgy csináltam és megmondtam neki,hogy anyu,mit szólnál hozzá ,ha ....stb....és tok jól fogadta :D
2013. ápr. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én nem mondtam semmit neki, csak leborotváltam :) miért kelle ezt megbeszélnem vele? :)
2013. ápr. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem mondtam neki semmit. 13 vagyok én is. Bár csak a lábamat borotválom+ most ki akarom szedetni a szemöldökömet. Èn is paráztam, nem tudtam mit mondjak neki, aztán úgy döntöttem nem mondok semmit. Biztos észre vette már de ebből nem kell nagy ügyet csinálni.
2013. ápr. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy vigyen el kozmetikushoz, aki legyantázza. Utána már epilátorral is le tudod szedni otthon. Fő az őszinteség.
2013. ápr. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Látom,hogy ez már nem mostani kérdés,de mindegy,hátha valakinek hasznos lesz😅

Szóval én 11 voltam mikor először borotváltam a lábam és a hónaljam. Nekem annyi volt,hogy szóltam anyukámnak,hogy engem ez zavar (mivel sötétbarna hajam van,ezáltal nagyon látszik a szőrőm és sűrű is),szóval megmutatta,hogy mit,hogyan kell csinálni és ennyi. Hidd el megérti.

2019. aug. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 12 voltam az elsőnél, anyunak mondtam hogy zavar bizonyos helyeken a szőr, a hónapjamat borotválni kezdtem, mindent megmutatott, a lábamat pedig legyantázta itthon. Azóta már felnőttem és mostmár mindent magamnak gyantázok itthon.
2020. máj. 13. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!