Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrtelenítéssel kapcsolatban...

Szőrtelenítéssel kapcsolatban lenne néhány kérdésem?!

Figyelt kérdés

Szerintetek jó a veet használatra kész gyantacsíkok? ( [link]

A hónaljamat szeretném legyantázni, és még el lesz az első. Van egy anyajegy a hónaljamon, az okozhat problémát?

És utána baj, ha nem kenek rá valamilyen krémet (nincs itthon) Testápoló jó?

Lehet hogy még fog eszembe jutni néhány kérdés, de egyenlőre ennyi. Előre is köszi a válaszokat.

14/l



2013. márc. 21. 15:04
 1/4 D'a ***** válasza:
inkább menj kozmetikushoz :) eléggé fog amúgy fájni :D
2013. márc. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De most már muszáj elhasználnom, ha megvettem. És most nincs időm kozmetikushoz menni, sürgős a dolog.

Tudom, hogy fájni fog. :(

2013. márc. 21. 15:14
 3/4 anonim válasza:
Jó lesz már én is próbáltam, az anyajegynek pedig semmi baja nem lesz, bár az kérdés, hogy kiálló-e az anyajegyed. Amúgy nem muszály kenned rá testápolot vagy bármit én nem szoktam, de a csíkok mellé kapsz ilyen törlőkendőt ami miatt utána nem fogsz ragadni, de amúgy ha mindenképp akarod kenhetsz testápolot rá. És a hónajjad (ha este csinálod) reggelre elnúlik a fájdalom, de nagyon fog égni viszont utána nekem először kb.2 hétig nem nőtt vissza;)
2013. márc. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sikerült. Anyukám segített. Egyáltalán nem fájt :D. Az anyajegyemet meg kihagytuk, a biztonság kedvéért. Hamar elmúlt a pirosság is.

:)

2013. márc. 24. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!