Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Feketéből szőke mennyi idő...

Feketéből szőke mennyi idő alatt leghamarabb?

Figyelt kérdés

Kb 1 évig feketére festettem a hajam. Most 2-3 hónapig nem festettem. Kb 4-5 cm lenőtt. De nagyon szeretnék még a nyáron újra szőke lenni, ugyanis voltam már, de egyszer a fodrászom sokáig rajta hagyta a szőkítőt és tönkrement a hajam tőle. :-S Jövőre ballagásom és érettségizek. Addigra szeretném, ha már a tablóképemen újra szőke lehetnék. Mivel lehetne ezt nyár elejétől nyár végéig megoldani a legkíméletesebb módon? Először arra gondoltam, hogy lenövesztem, és elkezdem melírozni aztán egyre több szőke melírt és a végén teljes szőkét. De nem szeretnék éveket várni rá. (A képen azt szeretném szemléltetni, hogy kb meddig ér a hajam most.)


[link]


2013. ápr. 8. 01:40
 1/5 anonim ***** válasza:

azzal nem sokat érsz ha így elkezded ráfesteni a szőkét

én is most próbálok megszabadulni a fekete színtől,a szőke meg a világosabb színek nem fogják be,marad a szőkítőpor,vagy a hajradír(még nem próbáltam de azt mondják hogy jó)

2013. ápr. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem ilyen egyszerű a művelet barátnőm is jó fél egy évet szenvedett vele míg váltani tudott. Először le kell szívatni és festeni rá egy világosabb réteget. Nem feltétlen fogja elsőre befogni rendesen lehet néhol sötétebb néholvilágosabb lesz... Aztán szépen másfélkéhavonta festegetni. Túl sokat se szabad mert tönkrevágod a hajad...
2013. ápr. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Van egy OLCSÓ módszer ami NEM károsítja a hajadat! Egyéne válogatja,de 80%-ban beválik,mind azoknak akik kémiai festéket használnak,mind pedig azoknak akik gyógynövényekkel festik a hajukat(gyógynövényes festékkel csak fekete,barna,vörös színt lehet elérni mielőtt még bezsongnál :P). Sok sikerélményről írtak már.

Miről is beszélek? C vitaminos hajvilágosításról. :)


Figyelj,én azt mondom egy próbát megér! Ne szivasd le,hidrogénezd rögtön,előbb próbáld ki ezt a módszert. Nem veszíthetsz semmit,nem roncsolja a hajat! Max egy picikét először sprőd lesz,de 1-2 nap alatt elmúlik.


Egy sikerélmény beszámoló,képekkel! Feketéből világosbarna:

[link]


A módszer: [link]


Kímélő samponnak ajánlom az általam használt Balea nevűt. 500 ft,sokáig elég. :) Szilikonmentes,illatanyagmentes,jó összetételű sampon.

2013. ápr. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat,azért nem világosbarna,de elég világos lett a haja a feketéhez képest. :) És csak egyszer tette fel a C-vitaminos pakolást. Ha elsőre nem válik be,vagy nem annyira,egy második próbát is érdemes tenni vele.
2013. ápr. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Nirvel hajradírt tudom ajánlani, egyáltalán nem roncsolja a hajat, a festék egy részét eltünteti a hajból, de utána rögtön festeni kell. Jobb mint a szőkítés sokkal.
2013. ápr. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!