Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek befogná-e az...

Szerintetek befogná-e az aranybarna- szőkés barna hajfesték a középbarna hajamat?

Figyelt kérdés

[link] ilyen színű hajat szeretnék régóta, de leszívatni meg nem szeretném. volt már elöl szőke a hajam, de az is nagyon sokáig tartott, mire nagyjából lenövesztettem, tisztára ombre hatású volt, nem szép :s mármint úgy volt ombre hogy a szőke részt visszafestettem barnára, de pár mosás alatt kikopott a festék és nagyon csúnya színe lett.

ja és persze nagyon töredezett még miután visszafestettem. növesztem a hajamat, és nem biztos,sőt tuti hogyha leszívatom az egész hajamat szőkére, jót tesz neki, szóval ezt elakarom kerülni :s

nos szerintetek befogná a festék szőkítés nélkül?



2013. ápr. 8. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:
A barna hajfesték nem világosít, így nem fogja be max sötétebb lesz tőle csak.
2013. ápr. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem. Valószínű, hogy vagy csak egy kis fényt fog adni a hajadnak, vagy még sötétebb lesz.
2013. ápr. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!