Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete hajam van, és világos...

Fekete hajam van, és világos vagy közép barnát szeretnék belőle csinálni. Hogyan varázsoljam olyanná? Már 1 éve nem festettem be, és eléggé lenőtt, kikopott

Figyelt kérdés
3 évig folyamatosan festettem feketére a hajam. De már 1 éve nem festettem be, és hát eléggé le van nőve, meg párszor áztattam a hajam kamillás citromos vízben, és az is kikoptatta. Mostmár csak néhol fekete, máshol pedig gesztenye barna felül pedig az eredeti hajszínem van. Ebből szeretnék világos barna hajat csinálni. Ha veszek color b4-et és utánna befestem olyan hajszínnel, amilyet akarok akkor ugyan olyanra fogja be? Vagy meg marad a rókavöröses árnyalat? És, ha nem használom a color b4-et akkor milyen lesz a hajam? Ahol fekete ott nem fogja be? Vagy, ahol ki van kopva?
2013. ápr. 8. 17:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Először szőkíteni is kell mert a barna festéktől nem lesz világosabb a hajad. Én elsőre a c-vitaminos hajfesték leszedést ajánlanám. És utána attól függ hogy mivel kell festeni hogy milyen színe lesz. Ha világosbarnát akarsz akkor nem világosbarnával kell festened hanem vagy 2 árnyalattal világosabb festékkel.
2013. ápr. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!