Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Még csak 14 éves vagyok és a...

Még csak 14 éves vagyok és a mellemen is és a belső combrészen is striák talán vagy valamilyen lila vagy piros csíkok jelentek meg?

Figyelt kérdés
Most nagyon félek mert nyakamon a nyár és a bal combomon elég erősen látszik. Valahogy el tudom tüntetni nem akarom így leélni az életem nem akarom azt hallani hogy csak halványabb lesz. Hogy vagy mitől jelentek meg és hogy tűnnek el?
2013. ápr. 8. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
14 éves vagyok ,a mellem és a combom olyan mértékbe tele van hogy hányinger...ha megtudsz valamit lécci írj!
2013. ápr. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
pedig sajnos csak halványabb lesz :/ az is csak akkor ha nem túl mély.az avonnak nagyon jó solutions kréme van rá, azt mindenkép próbáld ki, nekem használt! Olyat hallottam még, hogy kozmetikában van valami kezelés rá.én azt még nem próbáltam, nem tudom milyen lehet.annyit tehetsz még, hogy tornázással feszesíted a bőrödet.sok sikert!
2013. ápr. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

huh most annyira elszánt vagyok hogy mindent megpróbálok megtenni

köszönöm szépen

2013. ápr. 8. 18:41
 4/6 anonim ***** válasza:
a hirtelen növéstől,hízástól lehet...nekem is vannak bár nekem csak a fenekemen,de azok annyira nem feltűnőek.hát teljesen eltüntetni nem tudod majd halványodnak :\ krémben nem hiszek annyira hiszen a megrepedt bőrt nem tudja összetapasztani...13/l
2013. ápr. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hasonló probléma...Nekem is vannak, és mikor meglátom akkor úgy vagyok, hogy: Na, én így ki nem teszem a lábam nyáron.. Tudtommal semmit nem tudsz vele csinálni..Se krém, se semmi..Max. torna+normális ételek evése..(mondjuk én személy szerint ebben se hiszek) Ahogy előttem szólók is mondták idővel halványul, de sosem tűnik el teljesen. 14/L
2013. ápr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amíg nem túl mély, addig prevenstriát használva jó esélyed van rá, hogy eltűnjenek és több ne is jelenjen meg.
2013. ápr. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!