Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyet hajat mivel érdemes...

Ilyet hajat mivel érdemes készíteni? Lakk, wax, hab, vagy zselé?

Figyelt kérdés

[link]

ilyen hajat szeretnék, leis ilyenre vágatva, de nem tudom otthon egyedül megcsinálni, kérlek segitsetek! mivel és hogy lehet ileyn hajat csinálni? 15/f


2013. ápr. 9. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát kell hozzá egy kis friss takony!Egy laza kézmozdulattal felrántod a hajadra és kész a köcsögfrizura...
2013. ápr. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

képzelem hogy nézhetsz ki:D korpás zsiros tüsihajú kis fickó:D valaki ad a kinézetére és törődik azzal hogy hogy áll a haja az már köcsög?:sss felénk igényesnek nevezik

valaki valami értelmes választ tud adni?:)

2013. ápr. 9. 15:59
 3/4 anonim ***** válasza:
hab+lakkra szavazok (én is ezt használom), a zselét felejtsd el, kiment a divatból, és talán az a legkárosabb ezek közül
2013. ápr. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

csak simán hajhab nem jo?:D

meg olvastam valami got2b porról vagy miről, az jó, van akinek bevált?:D

2013. ápr. 10. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!