Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány évesen érdemes a lányokná...

Hány évesen érdemes a lányoknál a lábat szőrteleníteni?

Figyelt kérdés
Eléggé idegesít hogy jön a jó idő és még mindig hosszú nadrágba járhatok, mert ha rövidet veszek fel akkor látszik a szőrös lábam:ss igazán gusztustalan tud lenni.Anyával már beszéltem hogy jó lenne ha venne gyantát.(mással nem szeretnék szőrteleníteni)Segítsetek ti mit csináltatok! L/13

2013. ápr. 7. 16:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

ha zavar, gyantázd le nyugodtan, gyantától nem fog megerősödni :)

viszont fájdalmas művelet, de semmiképp se használj borotvát!!!!

2013. ápr. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Volt részem hónalj gyantázásában.Kicsit sem fájt!De mikor szemöldökcsipesszel szedték ki a kis szőrszálakat az már igen.Köszönöm a tanácsot,meg fogom fogadni!! :)
2013. ápr. 7. 16:36
 3/17 anonim ***** válasza:

Én nekem is most lesz majd leszőrtelenítve, amikor már kezdődik a rövid gatyás szezon.

Nekem egyáltalán nem fájt,amikor egy kis területen le lett gyantázva a lábam (hogy nem-e vagyok rá allergiás). És igen, akkor érdemes szőrteleníteni, amikor már zavar. Anyukám szerint még fölösleges, de engem zavar, és kész. :D

13/L

2013. ápr. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Akkor érdemes szőrteleníteni, amikor már zavar, kellemetlenül érzed magad miatta.

13 éves koromban kezdtem el én is szőrteleníteni :)


21/L

2013. ápr. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
jó akkor megnyugodtam.köszönöm!!
2013. ápr. 7. 17:43
 6/17 anonim ***** válasza:
Én 13 évesen kezdtem borotválni, ettől sem erősödik egyáltalán, csak ezt gyakran kell csinálni.
2013. ápr. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Borotválásról hallani sem akarok.Csak és kizárólag gyanta!
2013. ápr. 7. 22:07
 8/17 anonim ***** válasza:
Mi bajod a borotvával?
2013. ápr. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Az a bajom hogy gyakrabban kell használni és erősebb lesz tőle a szőrzet.Ellentétben a gyantával.
2013. ápr. 8. 16:38
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

A hajd szinetöl füg ha szöke akkor 15-16 evesen ha vörs akor is 15 vagy esetleg 14 (de csak akor ha nagyon sötétt vörs is nagyon szörõrs) ha barna 14-13 ha pedig fekete 12-13

Lö en 15 evesen mert ügye a hajdra az vonatkozik a egesz testszörödre is.

2013. ápr. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!