Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti mit használtok, hogy szép...

Ti mit használtok, hogy szép selymes legyen a hajatok?

Figyelt kérdés

Mit használtok, hogy a hajatok ne csak reggel legyen szép amikor otthon kifésülitek, hanem a munkahelyre, iskolába beérve is?

Bolti termékek és házi praktikák ajánlását egyaránt várom:)

Köszi



2013. ápr. 9. 16:13
 1/4 eszter888 válasza:

Szia :)

Én minden hajmosásnál keratinos hajpakolást használok nekem nagyon bevált meg amit még ajánlani tudok az a placentás.Én a sárkány centerbe veszem.

2013. ápr. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Tojássárgája,ricinus olaj..ettől még nő is ezt masszírozd bele a fejbőrödbe! És egyébként ezzel mosom a hajam mármint ezt a balzsamot használom [link] egy fél diónyi méretűt rakok a mancsomba és azt a hajam végére meg a tetejére is és gyönyörű selymes lesz és az illata is jó!:) remélem tudtam segíteni!
2013. ápr. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én Koffeines sampont és Kallos Latte pakolást használok minden hajmosás után, semmi egyebet. Mindig szép a hajam.
2013. ápr. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2013. ápr. 9. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!