Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » HOLNAP FOTÓZÁS a suliban,...

HOLNAP FOTÓZÁS a suliban, hogy lehetek szép?

Figyelt kérdés

Osztály és egyéni képet is csinálnak majd, amiket év végén meg lehet venni.Az a rossz, hogy ezt az egészet most tudtam meg az osztály fb. csoportjából.:D (mert beteg voltam és mindenki elfelejtett szólni). Vidéken lakom, sehol egy árva bolt...Na jó, van de ott nincsenek maszkok stb. Nem tudom hogy mivel tűntessem el a mitesszereimet.:( Valaki valami ötlet?


Mégegy dolog, haj: Mindig hullámos, és a bal oldalon szoktam elválasztani. Eléggé gázul nézek ki, de lusta vagyok kivasalni.Ha ki vasalom,akkor is csak így nagyjából.A vége mindig hullámos marad.:/ Hogy csináljam meg, hogy az alja is egyenes legyen? Hajvasalás után mit kenjek rá? A hajhabtól nem göndörödik be? Mert anyum aztmondja hogy igen, de a barátnőm azt, hogy nem.

Kösziiiii :)


2013. ápr. 10. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Miteszerekre méz, a jó sűrű, ragadós részével dörzsöld be az arcod, "tappintgasd" vele a miteszeres részeket (remélem érted, mire gondolok :D szóval ilyen egy-két ujjas ütögető mozdulatok) hagyd fent pár percig, öblítsd le, nekem nagyon bevált. Ezután hideg citromlével öblíts arcot, majd hideg vízzel mosd le (összehúzza a pórusokat)


A hajaddal szerintem csináld azt, hogy moss hajat, szárítsd meg, majd még lefekvés előtt vasald ki alaposan, hogy egyenes legyen, aztán reggel majd csak módosítani kell rajta ha valahol visszagöndörödik egy picit.

2013. ápr. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a hajamat úgy szoktam megcsinálni, hogy megmosom, hajhab, aztán megszárítom valamennyire egyenesre, és csak reggel vasalom ki, mert alapból göndör. Ha így csinálom, estig biztos, hogy teljesen egyenes :)
2013. ápr. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem.:D A mézeset majd kicsit később csinálom meg, és majd reggel is. A hajamat megmostam és meg is szárítottam, nem olyan göndör.Azért nem vasalom szívesen, mert hosszú és dús. >_<
2013. ápr. 10. 18:04
 4/6 anonim ***** válasza:

Hogy sikerült? :)

Nekem is derékig ér, és rengeteg, de mindig vasalva hordom :) Pedig sok idő, de megéri, imádom :)


Második voltam

2013. ápr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kivasaltam, a végén sokáig rajthagytam a hajvasalót és így az is egyenes lett.:D Meg anyumnak is szóltam hogy vasalja át.>< Az arcpakolás is kicsit hatott de utána kipróbáltam a zselatint és az élesztő+fogkrém variációt is, tényleg szebb lett a bőröm. A tanárok is megdicsértek hogy csini vagyok :PP
2013. ápr. 12. 16:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy sikerült akkor :)
2013. ápr. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!