Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás utáni sebet hogyan...

Pattanás utáni sebet hogyan tüntessem el?

Figyelt kérdés
Már kb ősz vége, tél eleje óta van az arcom két oldalán pattanás után visszamaradt vörös nyom, ami azóta sem múlik, ráadásul elég érzékeny a bőr ott, a bőrgyógyász meg nem adott rá semmit mert hogy ez már csak nyom, erre nem tud mit adni, majd magától elmúlik csak sok időbe telik. Hát már kb fél-3/4 éve várom hogy eltűnjön, mit csináljak? nem nagyon javul mióta a gyulladt pattanások végre legyógyultak róla..., igaz tényleg elég ronda pattanások jöttek ki azon a helyen korábban, de már szerintem eltűnhetett volna, nem akarom még tovább rontani a helyzetet, úgyhogy mostanában hozzá sem nyúlok, nem nagyon javul, mit tegyek?
2013. ápr. 10. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Kozmetikushoz kell menni.
2013. ápr. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tudom káros meg minden.... de szolárium... a pattanásodra meg paradicsomot tegyél... :)
2013. ápr. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan vagyok, lassan ugyan, de a Neogranormon nekem segít halványítani.
2013. ápr. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
la roche posay cicaplast nagyon jó, nagyon borsos az ára de iszonyatosan jó. ez előtt effaclar hámlasztó tonic (arcmosás után) és nekem segített eltüntetni az ugyanilyen pattanás utáni hegeket.
2013. ápr. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne menj kozmetikushoz. Semmit nem segít. Bőrgyógyász talán tud valami enyhe kenőcsöt. (legalábbis nekem adott, az halványította)
2013. ápr. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Ne menj kozmetikushoz. Semmit nem segít."


Mondod te. Van tapasztalatod? Mert nekem van. Több éves hegeket sikerült eltüntetni a dermabrázió segítségével.

2013. ápr. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
dermaroller: kis görgős fej tele miliméternyi türkékkel, amik felsértik a bőröd hámrétegét, amitől a vér odatúdul és ettől regenerálódik. nem vérzik, csak piros lesz és fényérzékeny. nagyon nagyon hatásos májfoltok és hegek után, de drága móka
2013. ápr. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van tapasztalatom. És nekem rosszabb lett tőle.
2013. ápr. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!