Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Epilálós kérdés. Mi a megoldás...

Epilálós kérdés. Mi a megoldás? Most nagyon elkeseredtem.

Figyelt kérdés

Régen borotváltam a lábamat,de borzasztóan kipattogott,sebes lett,benőtt a szőr,tiszta heges a lábam..

A gyantát egyszer kipróbáltam,ugyan ez,max. egy kicsivel kevesebb pattogás.

Most epilátort használok,de utána is "tüskés" marad a lában,szóval valószínűleg nem is tépi ki rendesen a szőrt.

És ezután is szokott lenni pár pattanásszerűség..

Mit lehet ez ellen tenni?Milyen krémet kellene használni,hogy ne legyen ilyen érzékeny a bőröm?Vagy ezen semmi esély,és ez már örökre így marad?!Már borzasztóan néz ki a lábam,nyáron is hosszúnadrágban járok,ma is bőgtem emiatt..

18/L



2013. ápr. 10. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Cukorgyanta? (Csak egy tipp, még én se próbáltam)
2013. ápr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 M.Kata ***** válasza:
én is epilálok,s néha maradnak utána pici piros pöttyök. próbáld meg utána bekenni valami nyugtató-kamillás krémmel. én pl. babák bőrére valóval szoktam,utána nem nagyon szokott.
2013. ápr. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rossz az epilátorod, töri a szőrt, nem kitépi. Tisztítsd meg a fejét!
2013. ápr. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A legkíméletesebb a cukorpaszta, abban csak cukor és víz van, nem pattogsz ki tőle, nem okoz szőrbenövést sem mivel nem úgy kell használni mint a többi gyantát. Próbáld ki. Elkészíteni mondjuk eleinte nem egyszerű, de bele lehet jönni.
2013. ápr. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!