Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajformázók! Hajat mostok...

Hajformázók! Hajat mostok minden este vagy van, amikor rajtahagyjátok a hajatokon a zselét, waxot, habot. Stb?

Figyelt kérdés
Tehát megmossátok minden este és minden reggel beállítjátok újra vagy van hogy rajta van 2-3 napig?

2013. ápr. 11. 01:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Én hajhabot használok, de csakis a hajtövekhez teszek. Nem mosom meg minden nap, mert tartja magát 2-3 napig és nem is tenne jót a vékony szálú derékig érő hajamnak, ha minden egyes nap mosnám.
2013. ápr. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Zselézek, lakkozok, rajta szoktam hagyni a hajamon másnapra is, utánformázható termékeket használok. Nem szokott bekeményedni, hogy nem viszi a fésű.
2013. ápr. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Eszem ágában sincs hazavágni a hajam azzal, hogy minden nap megmossam.

Használtam már mindenféle fixáló terméket és az a tapasztalatom, hogy megfelelő minőségű termék esetén, ha nem visszük túlzásba a használatát, akkor nem lesz semmi gond a frizurával másnap sem. Én sem a hajlakknál, sem a waxnál, sem a zselénél nem tapasztaltam, hogy másnapra megkeményedne, összeállna a hajam, ugyanolyan volt, mint előző nap, csupán egyenes is maradt mondjuk nem úgy, mint máskor, ha nem fixálom.

2013. ápr. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én hajhabot és lakkot használok, de mindig megkeményedik, mit csinálok rosszul?

És hogy lehet elérni, hogy ne legyen fényes, hanem megmaradjon a haj eredeti "matt" színe.

2013. ápr. 11. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!