Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olvastam, hogy a hagymapakolas...

Olvastam, hogy a hagymapakolas jo modszer a mitesszerek ellen. Tegnap este alkalmaztam. Reggel nem is volt semmi baj, aztan delelott eszrevettem, hogy kipirosodott a szam felett a bor. Es eg is. Movel tudnam surgosen elmulasztani?

Figyelt kérdés
Hallottam mar, hogy a testapolo jo erre, csak nem tudom, igaz-e, es addig nem akarok kockaztatni. Surgos lenne, mert holnap randim lesz..
2013. febr. 14. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem kend be neogranormonnal, hátha. mikor a náthától kipirosodik, kisebesedik az orrom, hipp-hopp helyre szokta hozni. talán neked is jó lesz.

gyógyszertárban tudsz venni, az árát nem tudom.

2013. febr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszonom!

Ha esetleg nem kapnek.. Fa testapolo, szerinted? Azok eleg megbizhqtoak..

2013. febr. 14. 15:29
 3/4 anonim ***** válasza:
hát én testápolót elvből nem szoktam az arcomra kenni.. nem tudom, figyi, neogranormon kenőcsöt a patikák azért 99%-ban szerintem tartanak - én ezt tudom nyugodt szívvel ajánlani:)
2013. febr. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

En egyszer olvastam, hogy amikor hideg van, mielott az ember kimegy, ha bekeni az orra kornyeket testapoloval, nem csipi ki a hideg.. Amiatt kerdeztem. :)

nem azzal van a baj. Hanem egy kisvarosi gyogyszertar nyitva tartasaval.. :/

2013. febr. 14. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!