Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú egyenes, hátam közepéig...

Hosszú egyenes, hátam közepéig érő hajam van. Nagyon dús és mindenhol ugyan akkora és már az agyamra megy. Esetleg valami jó tipped? Az alap hosszból nem szeretnék vágatni, de máshonnan mehet. Képet is linkeljetek

Figyelt kérdés

2013. ápr. 11. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanilyen a hajam, hátközépig ér barna és nagyon dús. De egyenes a vége és engem is idegesít már. Szerintem lépcsőzetesen vágasd le, kicsit tépetre. De én a hosszából is vágatnak. Én is várok ötleteket.
2013. ápr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A legalsó (leghosszabb) réteget kösd össze, a többit pedig fokozatosan vágd vissza.. :D Esetleg frufrut is vághatsz vagy bármi..:D Nem tudom, hogy a te fodrászod mennyire megbízható, de én eddig akiknél voltam, sosem hagyták meg a hajamat, szóval ha nem akarsz komolyabb változást, csakhogy ne lógjon mindenhova akkor szerintem te próbálkozz meg vele, de ha van egy jó megbízható fodrászod akkor azt mondd neki azt, hogy vágja lépcsőzetesre, vagy csak találjon ki neki formát, de a hossza ne változzon.. szerintem..:D
2013. ápr. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!