Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Próbálta már valaki a Homedics...

Próbálta már valaki a Homedics Me my elos tartós szőrtelenítő gépet? Vélemények?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 12. 09:36
 1/8 Ancika005 válasza:
Szia! Ma vettem ilyen gépek és kb 20 percig jó is volt, aztán valami felrobbant benne. Nagyon megbízható gép:(
2013. jún. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Én vásároltam ilyen gépet, sokat vaciláltam rajta, mert nagyon szkeptikus vagyok az ilyen kütyükkel kapcsolatban. De gondoltam egy próbát megér, addig úgysem nyugszom meg, míg ki nem próbálom. :) Több közül is válogattam, Remington, Rio, Philips...stb...azért ezt válaszottam, mert ehhez van cseréhető lámpafej, miközben a legtöbbhöz nincs. Az ha kifogy dobhatod el a komplett gépet. A Remingtonnak is van cserélhető feje, de az csak 1500 villanásra képes, ha képes annyira...., miközben a Me 120 ezer villanásra. Drágább is természetesen, de még így is gazdaságosabb. Már 4 hónapja használom, és nekem nagyon bevált. Sok szőrszál ki sem nőt, imitt-amott igen, de csak pár szál, de azok is vékonyabbak, puhábbak. Pedig most nyár van, elég napbarnított a bőröm, és ugye leginkább világosabb bőrű embereknek ajánlják az IPL gépeket, valamint akiknek sötét a szőrük. De a Me a sötét tónusú bőrűeknek is jó. Láttam nem egy blogon, hogy négerek is használják, sikerrel. Egy kozmetikus ismerősöm is mondta, hogy ez az egyik legjobb gép, ami a piacon kapható, de természetesen nem ér fel a kozmetikában található gépekkel, nem működik akkora energiával, ezért kell több kezelés vele. De gondoljunk bele, hogy ha elmegyünk kozmetikushoz, mennyi pénzt hagyunk ott 1-1 kezelés alkalmával. Ezt meg otthon kényelmesen használhatjuk. Szerintem nagyon megérte megvenni. Akinek a pénztárcája engedi, nem árt beruházni egyre. Kapható hozzá epilátorfej is és borotvafej is, amit hozzá lehet csatlakoztatni. És azt a pár szálat, ami kinő kikapdoshatjuk vele. :) Tehát egy komplett gép, minden megvan benne, ami kell. :)
2013. júl. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 tekike99 ***** válasza:
60%

Ez már megint a kedves forgalmazó, aki ugyanitt tesz fel egy kérdést és saját magának válaszol is... :(


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..

2013. júl. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Angi79 válasza:

Sziasztok!

Én két hete vettem egy ilyen gépet. A leírás szerint 7 hétig, heti 1x kell használni. Most tartok a második kezelésnél. Sajnos eredményről még nem tudok beszámolni,mert ugye hetente kell borotválni és villantani,így ennyi idő alatt nem igazán nő ki a szőr ezért nem látom még az eredményt sem. Ha letelik a 7 hét,akkor ismét írni fogok.

Magam is sok helyen kerestem olyan fórumot és egyéb oldalt,ahol konkrét tapasztalatokat olvashatnék,de sajnos nem találtam semmit,ezért döntöttem úgy,hogy le fogom írni milyen eredményeket érek el ezzel a géppel. Hátha segít ez másoknak.

Én nem vagyok forgalmazó és érdekeltségem sincs ezért nem érdekem reklámozni a terméket. Ígérem,hogy őszinte és valós tapasztalataimat fogom megosztani. :)

2014. jún. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Angi79 válasza:

Nos,ahogy ígértem itt vagyok a tapasztalataimmal.

Mindent úgy csináltam,ahogy a használati útmutatóban le van írva. Nekem rendkívül erős,fekete és sűrű szőrzetem van,a bőröm pedig fehér.

Szóval,az első 2 alkalom után még semmi változást nem tapasztaltam. A 3. kezelésnél láttam,hogy az erős fekete "fedőszőr" kezd ritkulni,már nem nő vissza mindenhol. A 7. kezelésre a fekete,erős szőr teljesen eltűnt,csak pihe szőr nőtt ki. Ezután elvileg havonta 1x kell fenntartó kezelést végezni. Kíváncsiságból nem szőrtelenítettem már egy hónapja semmivel,hogy lássam milyen is a valós eredmény. Sajnos azt tapasztaltam,hogy a fekete szőrből is nőtt vissza elég sok,de azért nem mind. Úgy összegezném,hogy 50%-os az eredmény.

Azt gondolom,hogy további villantásokkal jó eredményeket lehet elérni.

Mindazonáltal senki ne várjon csodát tőle és amit a leírásában ígérnek,az finoman szólva is túlzás.

Mivel az embernek sok "alvó fázisban" lévő szőrszála van,azt gondolom szükséges egy év,hogy láthassuk mi is lesz a móka vége.

Szóval I'll be back... :)

2014. aug. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Angi79 válasza:

Sziasztok!

Ismét itt vagyok. Most már több mint két éve megvan a gépem.

Annyit tudok mondani,hogy ha valaki rendszeresen használja,akkor szuper sima lehet a lába. A kezelt területen az 5.-6. alkalomtól már szép,szőrtelen lehet a bőr. Nagy előnye,hogy nem gyulladnak be a szőrtüszők.

Fontos viszont tudni,hogy ha valaki abbahagyja a kezelést,akkor a szőr teljes egészében visszanő 1-3 hónap alatt. Ezt azért tudom,mert télen nem használom.

Én nem bántam meg,hogy megvettem,mert nyáron nagyon szép sima a bőröm. Hetente egyszer megéri rászánni az időt.

Viszont aki végleges eredményt ígér,annak ne dőljetek be.

Az előző hozzászólásomban azt írtam,hogy az eredmény 50%-os. Sajnos a hosszútávú tapasztalat azt bizonyítja,hogy ha nem használjuk,akkor 3 hónap alatt teljesen visszanő az összes szőr. Nem lesz ritkább,sem világosabb,sem gyengébb. Ugyan olyan lesz mint használat előtt volt.

De ha valaki annyit szenved a szőr miatt mint én,az tudja,milyen nagy dolog az,ha létezik egyáltalán olyan megoldás,ami mellett fenntartható a szőrmentes állapot.

:)

2016. jún. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Sziasztok!


Esetleg akinek azóta van tapasztalata kérem írja meg.

Nekem nagy csalódás ez a gép. Azt kell mondanom hogy a szőr 10%-a tűnt el és már 2 hónapja használom. Lehet hibás gépet kaptam???

2017. okt. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én pár éve használom (kb 3-4 éve, 2-4 hetente), viszonylag világos a bőröm és szőke a szőröm, de azt írták, h erre is jó, ezért mertem megvenni. Hát nem jó, konkrétan sz*rt se ér...
2017. okt. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!