Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek hogy gyorsabban...

Mit tegyek hogy gyorsabban nöjjön a hajam?

Figyelt kérdés
Elég lassan nö a hajam, és fel szeretném gyorsitani. Beavatkozások, gyogyszerek és semmi természetellenes dolgok nélkül

2013. ápr. 12. 12:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Én a ricinusolajra/ricinusolajos hajpakolásra szavazok. Ha szőke a hajad: 2-3 ek. riciolaj, hozzá vagy 2 ek. olaj (legjobb az extraszűz olíva, de ha sima, az is jó), pár csepp citromlé, tojássárgája és méz. Mikor szőke voltam így csináltam. Most visszafestettem eredeti hajszínemre (középbarna), és levágattam a csúnya részeket, mert iszonyat ronda volt a sok festéstől vasalástól, és úgy veszem észre szereti a hajam, és elkezdett nőni. Jelenleg csak ricinusolajat és olívaolajat keverek össze, majd picit mikróban felmelegítem, aztán rákenem a fejemre, befóliázom, és teszek rá egy szemeteszsákot is. Hagyom rajta, amennyi időm van, akár 4-5 órát is, majd megmosom Balea koffeines samponnal és balzsammal. Meg mellette most JutaVites hajbogyót is szedek, és abszolút nem vasalom a hajam. Most elég szép, csak nőne már vissza még még méggyorsabban :)

De úgy vettem észre, használ nekem :)

2013. ápr. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!