Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlanátok arra, hogy...

Mit ajánlanátok arra, hogy gyorsabban nőjjön a hajam?

Figyelt kérdés
A Biovannet, Revalidot én drágának találom, pláne ha nekem nem is segítene a hajnövekedésben. Ricinus olajon már túl vagyok, eredménytelenül. A kovaföld kapszulán gondolkozom, ez elérhető áron van. Akik már próbálták, mik a tapasztalatok?
2012. ápr. 13. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezek a különböző szépségvitaminok gyakorlatilag kb. ugyanazt tudják, csak más árban vannak, ezáltal a célközönség is más. Én éppen ezért úgy döntöttem, hogy mivel vitaminok kb. ugyanazok benne egy olcsóbb árfekvésű terméket próbálok ki először. Több, mint 1 hónapja szedem a dm-s das gesunde plus haar vital komplexet és elégedett vagyok vele. A hajam erősebb, egészségesebb és úgy látom, többet is nőtt, mint korábban. + A körmeimre is jó, megerősödtek, egészségesek és gyorsabban nőnek a körmeim. Az ára abszolút barátságot 1000Ft egy doboz, ami 2 hónapra elég. :)


A kovaföld kapszuláról nincsenek tapasztalataim, de ezt a dm-s vitamint tényleg tudom ajánlani. Szerintem megéri kipróbálni!

2012. ápr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ó, köszönöm szépen:) Ez még a kovaföld kapszulánál is jobban hangzik, mert az 1500 Ft, és azt hiszem egy hónapra sem elég... Rábeszéltél:)

Én egyébként hajnövesztés céljából venném meg, szóval csak úgy megkérdem: biztos hogy többet nőtt a hajad tőle? az emberek hajlamosak bebeszélni maguknak:) Kicsit bizalmatlanná váltam ilyen téren, mert a ricinus nekem nem segített, pedig nagyon mondták hogy jó. De lehet hogy ezek sem használnak mindenkinek, vagy mindenkinek más használ...

2012. ápr. 13. 21:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Most voltam fodrásznál kb. 2 hete és mondta a fodrászom, hogy nagyon sokat nőtt a hajam, többet, mint máskor szokott. Egyébként kb. 3 havonta járok, tehát tudja, hogy a 3 hónap alatt mennyit nő kb. a hajam, és most azt mondta, hogy szerinte többet nőtt és egészségesebb is a hajam, mint máskor. Mondtam, hogy szedem ezt a dm-s vitamint és azt mondta, hogy akkor valószínűleg ezért nőtt jobban a hajam. Én annyira nem látom a változást, de ha a fodrász ezt mondja, akkor elhiszem. :D


Amúgy a ricinus nekem sem vált be, nagyon zsírosodott a hajam és hullott is. Oké, hogy olcsó, de annyit nem ér, hogy tönkremenjen a hajam.

2012. ápr. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát ha a ricinus neked se vált be, de a mostani az meg bevált, akkor hátha nekem is:) a héten veszek is valamit^^

Egyébként a ricinusról olvastam hogy van akinél hajhullást okozott. nekem mondjuk csak azért hullott a hajam, mert úgy beletapadt, hogy amikor kimostam, jött vele a hajam.

2012. ápr. 15. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!