Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki tud ajánlani zöld...

Valaki tud ajánlani zöld tartós festéket vagy olyan hajszínezőt ami nem kopik ki hamar?

Figyelt kérdés

Tud valaki segíteni? Lehetőleg sötétzöldet.Már kerestem több helyen is de nem találtam. Főleg fodrászkellékboltba, de azt mondták, hogy mivel nem túl keresett szín ezért nincs...


Egyébként szerintetek az jól állhat ha a hajam bronzbarna és egy zöld csík van benne?


2013. ápr. 12. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én fodrászom a Goldwell termékét használja. Sötétzöld:). A bronzbarnával nem tudom, milyen lenne, nekem világosszőke mellett van a hajamban.
2013. ápr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Keverőszínből találsz zöldet minden márkából szerintem. Az is tökéletes a célra. De tartós zöld nem igazán létezik. Imperity: [link]
2013. ápr. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!