Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zöld szemhez milyen hajszín...

Zöld szemhez milyen hajszín és smink illik?

Figyelt kérdés
Belül sötétzöld kívülről meg szürkés talán egy kicsit kékes árnyalatú és a bőröm nagyon világos. Tehát a kérdés az hogy ehhez milyen hajszín és smink illik? hogy emelhetném ki?

2013. ápr. 12. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:

A hajszínt nem olyan egyszerűen lehet váltogatni. :)

Egyébként világosbarna, szőke hajra tippelnék.

2013. ápr. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem vörös haj megy legjobban a zöld szemhez, és visszafogottabb föld színekkel sminkelj. :)
2013. ápr. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 jezik00b válasza:
50%

szoke, vilagos barna, es esetleg ez a bordo hajszin [link] smink pedig szolidan ;)

ilyesmi sminkre gondoltam. [link]

2013. ápr. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem is vörös haj.:))
2013. ápr. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Függ a bőrszínedtől, árnyalattól is. Zöld szemhez mindenféle hajszín jól áll a megfelelő árnyalatban. Sminknek én inkább a vöröses-barnákat emelném ki, azok kihangsúlyozzák a zöld szemet, a téglavörös, illetve a lila is.
2013. ápr. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Zöld szemhez a legjobb szerintem a lila, leginkább a szép mély lila. A zöld sem rossz, de kicsit unalmasabb zöldhöz zöldet. Még a lila szempillaspirál is sokat dob, főleg napfényben látni, próbáld ki.
2013. ápr. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hú köszi szépen! amit linkeltél kép nekem nagyon bejön szerintem valami olyasmi lesz. (:
2013. ápr. 12. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!