Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Reális ár Budapesten egy...

Reális ár Budapesten egy rövid haj vágás+festés 11 000-ért?

Figyelt kérdés
Eddig egy lakótelepi fodrászatban jártam,de meguntam,hogy a csaj mindig úgy vágta le,hogy úgy néztem ki mit "öreganyám".Ott ugyanezért 3500Ft-ot fizettem.Gondoltam rászánok kicsit többet,de ez az ár azért hanyatt vágott.én olyan max a duplájára gondoltam.Ráadásul nem is szalon,hanem otthon dolgozik,igaz mesterfodrász...

2013. ápr. 12. 23:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem reális ár
2013. ápr. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem!
2013. ápr. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Reálisnak nem reális, viszont nem szokatlan. Amúgy meg, tetszik az eredmény?


A másik pedig, hogy eddig a 3500 ft-okat az ablakon hajigáltad ki, mert randát csinált. Ha ez az új tetszik, akkor meg megérte, nem? Ha ne tetszik, akkor megjártad. Olyat kell keresni, aki minden szempontból megfelel.

2013. ápr. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen,sokkal jobb lett,de ugye a rövid hajat gyakran kell vágni-festeni,havi szinten meg nincs erre 10e forintom :-(
2013. ápr. 13. 09:15
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudtok olyat aki jól dologzik(szóval rövid hajból nem csak ezt a sablon öreglányosat csinálja),és ez kijön nála olyan 5-6 ezerből?
2013. ápr. 13. 09:18
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mesterlevéllel igen, amúgy nem.
2013. ápr. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem mondanám reálisnak, én biztos, hogy nem költenék ennyit fodrászra. Mondjuk, ha mesterfodrász tényleg akkor elképzelhető ez az ár is. Mondjuk nekem furcsa, hogy otthon dolgozik.
2013. ápr. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tényleg az,ki volt téve a mesterlevél,van honalpja meg minden.
2013. ápr. 13. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!