Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lapos a hajam, hogyan tegyen...

RandomgirlLOL kérdése:

Lapos a hajam, hogyan tegyen "teltebbé"? Semmilyen hajhab nem formázza, akármennyit, akárhogyan rakok rá.

Figyelt kérdés
Tudom, genetika, hogy milyen dús a hajad, de nem tehetnék ellene valamit?

2013. ápr. 13. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a fazonnal van a baj? Egy rövid és/vagy tépett frizurát szép dúsra be lehet szárítani. Tudom ,mert nekem volt olyan hajam, mikor cirka váll alá ért egy 5 centivel, de fazonra volt vágva, a rövidebb tincsek váll fölé értek és nagyon szép dúsra meg tudtam csinálni. Azóta a hajam derékig ér, semmi fazonja nincsen és jól rá van tapadva a fejemre :D
2013. ápr. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, szerintem is azzal van a baj, mert csak az alja "egyenetlen" kicsit, meg elöl van két rövidebb tincs, és ez az egész szó szerint lóg le két oldalt, azt jól van. :P

Köszönöm a tippet, szerintem is ezzel van baj! ^^

2013. ápr. 13. 15:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Hajmosás után alaposan töröld át a hajad és hajolj le dob a hajad előre és száristsd meg úgy szinte szárazra , miután kihűlt kicsit fésülj rajta majd egyenesre szárítod csak a végeit sokkal dúsabbnak fog tünni.
2013. ápr. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó kis tépett fazon kell, körkefe meg egy kis Avon hajtőemelő spré. Csodákat művel. A WU-2 sampon is kiváló hajtőemelésre.
2013. ápr. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát, a "haj-előredobásos" módszert próbáltam, fésülés után újra lelapult, és mivel este, nem pedig reggel szoktam hajat mosni, így nem ér sokat, de köszönöm a tanácsot! :)

Utolsó válaszoló, nagyon köszönöm a segítséget! :) Ezek szerint az Avon hajtőemelője elég jó... :D Már szerettem volna hajtőemelőt venni, de nem tudtam, melyik márkától... :D Mondjuk, beszárítani sose tudtam a hajam. xD

2013. ápr. 15. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!