Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrös derékkal mit lehet...

Szőrös derékkal mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és lány létemre vannak szőrök a derekamon. El fog ez valaha múlni? Szőrteleníteni vagy szőkíteni elég problémás lenne ezen a területen
2013. ápr. 13. 19:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Én is ilyen problémával küszködök, de én szőkíteni szoktam.
2013. ápr. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
köszi a választ! kozmetikushoz jársz szőkíttetni?
2013. ápr. 13. 19:59
 3/23 anonim ***** válasza:

Hormonügyileg minden rendben?

Szőkíteni tudsz otthon is. Vegyél szőkítőport (kis tasakban árulják, olyanban, mint a fűszereket) és keverd 6 (esetleg 9) százalékos hidrogén peroxiddal.

2013. ápr. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
nem akarok megbántani senkit, de a szőkített szőrre csak ti hiszitek azt hogy nem feltűnő. a múltkor láttam egy lányt szőkített bajusszal, szörnyen visszataszító volt szegény, de ugyanez van a szőkített karral meg egyéb szőrzetekkel is, az összes amit eddig láttam még jobban virított. inkább gyanta vagy epilátor, de ezt a szőkítést felejtsétek el mert borzasztó gusztustalan.
2013. ápr. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Én epillálom, neked is ezt ajánlom.:)
2013. ápr. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

én egyelőre nem csinálok vele semmit (mindenhol szőrös vagyok -.-..), de a múltkor a barátom legyantázta az egész hátam és mondanom se kell, hogy megviselte..

Majd egyszer eljárok kozmetikushoz szerintem és ő megcsinálja, addig is maradok csubakka sajnos.

2013. ápr. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
mármint nem a barátom, neki semmi baja nem volt, hanem a bőröm :D
2013. ápr. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Én le szoktam borotválni,persze nem rendszeresen,csak alkalmanként.
2013. ápr. 14. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

3: járok endokrinológushoz, írt fel egy gyógyszert amit több mint fél éve szedek de nincs túl sok eredménye..szőkíteni csak bajszot szoktam, derék tájhoz nehéz lenne hozzáférni az a baj :S de megpróbálom :)

4: ha kevés a szőr, akkor nem annyira feltűnő, derék tájon sztem nem lenne annyira csúnya a szőke szőr..bajszot ki szoktam csipesszel szedni és csak a nagyon vékony kis szálakat szőkítem, így nem csúnya

5: az nagyon fájna azon a részen :SS

6: rossz lehet h a hátad is szőrös :S én is elég szőrös vagyok és nem segít a gyógyszer nem tudom mit tehetnék még :(

8: borotválni azért nem merem, mert félek h erősebb szőr nőne utána

2013. ápr. 14. 11:48
 10/23 anonim ***** válasza:
Szőkítést nem ajánlom, főleg nyáron főleg, ha barnulsz is, nagyon csúnya, amikor sárgán ott fénylik. Inkább gyantáztass vagy epilálj.
2013. ápr. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!