Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrös derékkal mit lehet...

Szőrös derékkal mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és lány létemre vannak szőrök a derekamon. El fog ez valaha múlni? Szőrteleníteni vagy szőkíteni elég problémás lenne ezen a területen
2013. ápr. 13. 19:52
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
elég fehér a bőröm, lehet így nem lenne annyira csúnya a szőke szőr..epilálást is megpróbálhatom de sikítani fogok :S
2013. ápr. 14. 11:59
 12/23 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Magamnak szoktam szőkíteni, könnyű rájönni a megfelelő technikára, kinek-mi a kényelmesebb. Én úgy vagyok vele, hogy inkább legyen szőke, mint sötét, mert azt még messziről is könnyű észrevenni, a szőkét meg nem. Nyáron sem zavaró, hisz nem járok olyan sokat strandra meg ilyen helyekre, hogy tartanom kellene attól, hogy ki látja és ki nem.

2013. ápr. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Szerintem is még mindig szebb/nehezen észrevehetőbb a szőke szőrszál, mint a sötét. Pláne egy világos bőrön...Azokon mutat csúnyán, akik sárgára szívatják és barnák hozzá. Ha bőrhöz közeli árnyalat, alig lehet észrevenni.
2013. ápr. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
szerintem se lenne annyira zavaró, ha megfelelő színűre szőkíteném, mert nem ilyen 5 centis vastag szőrök de azért láthatóak.. már csak a technikáját kell kitalálnom, mert nem bírok annyira kicsavarodni és tükörből nem látnám olyan jól
2013. ápr. 14. 15:06
 15/23 anonim ***** válasza:
elég amenniyt tükörből látsz. csak simán rákened a masszát, kezed simán odaér, tükörből meg be tudod határolni, nagyjából hova. bajod nem lesz, ha nem pontosan találod el és többet kensz le. Vagy kérj meg egy barátnőt, tesót, anyukát.
2013. ápr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
inkább megpróbálom magamnak bekenni, elég kínos lenne megkérni valakit erre
2013. ápr. 14. 15:12
 17/23 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam, hogy háttal állok a tükörnek, teszek a nadrágomhoz papírtörlőt, ha véletlen lecsöppen a szőkítő, ne menjen rá a ruhámra. Először a kezemmel alaposan bekenem a kezelendő felületet vazelinnel (a legjobb és legolcsóbb megoldás, patikában fillérekért lehet venni), majd felkenem hajfestő ecsettel a szőkítőt (itt ugye az ecset hossza miatt nyersz néhány centit, így mindenhova fel tudod kenni a cuccot). Változó, hogy ki-mennyi ideig hagyja rajt, én olyan 7 percig szoktam, majd utána (ha nincs más eszközöd) az ecsettel vagy papírtörlővel letörlöd a krémet, majd egy nedves szivaccsal vagy ronggyal mosd le a maradékot. Ha gondolod, utána bekenheted testápolóval vagy valamivel.

Ha véletlenül olyan helyre is kentél szőkítőt, ahol nem volt vazelin, akkor ott nyugtató krémmel kend be a bőröd (ezt nagyon hamar észreveszed, mert nem sokkal a szőkítő felvitele után elkezd iszonyúan csípni, lemosás után pedig piros lesz a bőröd).

2013. ápr. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
köszi szépen megfogadom a tanácsokat :) bajuszt szoktam szőkíteni, szóval legalább a dolgokat nem kell hozzá megvennem. vazelinnel alaposan be fogom kenni mert volt olyan h nem kentem be és nem piros lett hanem rendesen seb keletkezett :S
2013. ápr. 14. 18:22
 19/23 anonim ***** válasza:
Vazelint még sose használtam hozzá. Én is tanultam valamit...
2013. ápr. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Azért vazelint, mert a sima krém beszívódik, és olyan, mintha nem kentél volna semmit. A vazelin viszont nem szívódik fel a bőrbe, hanem egy védőréteget képez rajt, ami megakadályozza, hogy a szőkítő kimarja a bőrödet. Elég egy pici tégellyel venni, mert iszonyú sokáig elég.
2013. ápr. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!