Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon pattanásos az arcom,...

Anna96. kérdése:

Nagyon pattanásos az arcom, vagyis inkább a homlokom. Sok mindent kipróbáltam rengeteg tonikot szappanos víz sudocream még apukám arceszét is. De nem segít egyik se. Ti mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 14. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Kozmetikust, szépen kitisztítja.
2013. ápr. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne tonikozd, pláne amiben alkohol van, az is rosszat tesz, a bőrgyógyászom mondta. :S Tényleg mosd reggel és este szappanos vízzel, ne nyúlj hozzá. Ja, és ha így sem segít, menj bőrgyógyászhoz, tuti tud valami tanácsot. (én ott tudtam meg, hogy az én esetemben a kozmetikus csak rosszabbat tett volna az arcommal)
2013. ápr. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyásznak érdemes megmutatni. Én anyajegy miatt mentem, de ha már ott voltam, rákérdeztem mit kezdjek a pattanásaimmal (akkor már szerencsére csak néhány volt). Felírt valami gyógyszertárban keverős krémet, szuper volt rá! a boltban kapható méregdrága "csodaszerek" meg sem közelítik. Utána úgy szidtam magam, hogy nem mentem el hamarabb. éveken át küzdöttem hiába pattanásokkal.
2013. ápr. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Viszont ha a bőrgyógyász egyből gyógyszert ajánl, nem kenőcsöt, akkor ne fogadd el, hanem kérdezd meg, hogy esetleg kenőccsel nem kezdhetnéd-e. Én is nagyon jó kenőcsöt kaptam, és mivel patikában kapható, sokkal biztonságosabb mint a drogéirákban vagy hasonló helyeken kapható "csodadolgok".
2013. ápr. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És még általában olcsóbbak is, amellett, hogy hatásosabbak.
2013. ápr. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Frufrud nincs véletlenül? Barátnőmnek évekig azért volt csúnyán pattanásos a honloka, mert a haja ugye takarta és nem tudott lélegezni a bőre rendesen.
2013. ápr. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy válaszoltatok.Lehet elmegyek majd.És ha simán bemegyek a patikába kérni azt a krémet ide adják? Mi a neve?mármint a krémnek...
2013. ápr. 14. 17:51
 8/8 anonim válasza:
Én saját tapasztalatból a körömvirág szappant (emanufaktúra)ajánlom, mert fertőtlenítő, gyulladáscsökkentő és szépen szárítja a pattanásokat anélkül, hogy a bőrödet kiszárítaná.
2013. ápr. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!