Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Segítsetek! A szomszéd...

Segítsetek! A szomszéd macskája éjjel--nappal csak az én kertemben érzi jól magát, nekem meg macskaszőr-allergiám van! Már mindent kipróbáltam, semmi sem riasztotta eddig el! Mit tanácsoltok? Köszönöm!

Figyelt kérdés
2009. dec. 18. 07:04
1 2
 1/15 anonim válasza:
PRÓBÁLD KUTYÁVAL ELIJESZTENI!
2009. dec. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerezz egy pumit! Ösztönösen utálja a macskát. Meglát egyet, úgy meghajtja mint zinger a varrógépet.
2009. dec. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Ha az úton átmegy előtted egy macska, akkor is jelentkeznek az allergiás tünetek? Ne haragudj, szerintem kicsit eltúlzod, kellemetlen, ha a saját kertedbe bevándorolnak a szomszéd állatai (nagyszüleimnek a tyúkjait ritkította meg valami), de nem hiszem, hogy itt az allergia a főbb gond.
2009. dec. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
Szedj kálciumot, és lazíts.
2009. dec. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%
A szőr-allergia kizárólag zárt térben aktivizálódik. Amennyiben ez nyitott helyen jelentkezik, akkor idegi természetű és ideggyógyász orvos segítségét kell kérned.
2009. dec. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
27%

1: kutya (foxi is jó, az kapásból torokra megy) :D

2: légpuska, gömbölyű, vagy műanyag golyó :D nem okoz nagy sérülést, de félni fog a cickány a kertedtől :D

3: allergia? az mi? :D

2009. dec. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%
Beszélj a szomszéddal , hogy csináljon valamit a macskájával!!
2009. dec. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%
Költözz el máshová...
2009. dec. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
61%
Madár-allergiád, fű-allergiád esetleg nincs? Mert már az divatosabb a kültéri macskaszőrallergiánál is. Zárkózz be a házba, redőnyöket le, telefont, TV-t kapcsold ki, nemhogy véletlenül valami ér!!!
2009. dec. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nincs vízér a kertetek alatt? Azon v.miért szeretnek a lenni a macskák, a kutyák viszont nem.
2009. dec. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!