Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak? Nagyon el lett...

Mit csináljak? Nagyon el lett rontva a hajam.

Figyelt kérdés

Eddig kétszer festettem barnára a szőkés-barna hajam, jó színe volt, tetszett is. Erre tegnap jóval sötétebb árnyalatú festéket használtunk, és most majdnem fekete. Mi lehet tenni hogy olyan legyen mint előtte?

Gondoltam arra is, hogy világos színezőt kipróbálom, de nem tudom be fogná e? Festékkel most egy darabig nem jó kísérletezni, ugye? Esetleg az jobban hatásos lenne? Vagy mennyit kellene várni, hogy valamennyit kikopjon ez a mostani szín? :S



2013. ápr. 15. 14:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ha tartós hajfestéket kentél rá, akkor már csak leszívatni tudod fodrásszal.

Amíg lekopna, az nagyon-nagyon hosszú idő...

2013. ápr. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
a mosással kopni fog,ha nem nagyon kopik akkor szőkítőpor
2013. ápr. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Értem.

És a leszívatás milyen? Vagy hogy történik? Nagyon káros?

A szőkítőporról sem tudok semmit..Melyik jobb a kettő közül? Köszönöm a válaszokat amúgy.

2013. ápr. 15. 15:15
 4/15 anonim ***** válasza:

szerintem a szőkítőpor kevésbé káros mint a szívatás,megveszed a port és attól függ hogy mennyit akarsz világosítani rajta veszel hozzá oxit,szerintem neked 9%-kos kell,kb 20 perc és kész

ha akarsz vehetsz hajradírt,azt nem próbáltam de azt mondják hogy jó,viszont ár szempontjából a por jobb

2013. ápr. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Mindjárt utána is olvasok, mivel most muszáj valamit ez ellen tennem, olyan rossz így menni suliba is :S

És még annyit kérdeznék csak, hogy ha tegnap lett festve erre a sötét színre a hajam, mikor tudom alkalmazni a szőkítőport? Egy-két hét múlva lehetne már?

2013. ápr. 15. 15:25
 6/15 anonim ***** válasza:
attól függ hogy mennyire erős a hajad,az enyém egészséges úgyhogy másnap már használtam és nem lett semmi baja
2013. ápr. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
4, a hajleszívás = a szőkítéssel, butaságokat beszélsz, ez mind káros és NE csinálja egyedül, tönkremegy a haja. jó fodrász megcsinálja kb 2 hét múlva
2013. ápr. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Tényleg utána olvastam, és épp felfigyeltem hogy eléggé megegyezik a kettő. Am mindegy is, mivel nem az mellett döntöttem, hanem vagy kipróbálom a c-vitamin port, amit most megyek venni, vagy a colour b4 hajfesték koptatót :) Jobban megbízok azokban, de azért köszönöm.
2013. ápr. 15. 18:53
 9/15 anonim ***** válasza:
a color b jó ötlet de vigyázz vele, mert ha bármennyire is vöröses volt a hajad, akkor narisárga leszel. és erre még ráfesteni se tudsz semmit. a hajszőkítés nem roncsol amennyiben jó fodrász csinálja, de akármikor tudja korrigálni - a color b4-t nem tudod, mert nem festhetsz rá ugye pár hétig. óvatosan.
2013. ápr. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Jó tudni ezt is, köszönöm.

Különben megvettem a c vitamin port, szóval így fogom alkalmazni mint ahogyan ő:

[link]

Először a citromos pakolás, és csak ezután a c vitamin poros. Ennél jobban nem biztos h el tudom rontani a hajam, egy próbát talán megér :)

2013. ápr. 15. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!