Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most hosszú barna hajam van,...

Most hosszú barna hajam van, de szeretnék fiús hajat, szeretném kipróbálni. A barátom viszont szereti a hosszú hajamat. Mit csináljak? Szemétség lenne levágatni, ha ő mondjuk a hosszú hajat jobban szereti? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
[link]

2013. ápr. 15. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha nem tetszik neki, állítsd tények elé. Mondd neki, hogy neked nagyon bejön, meg kb. fél év, egy év alatt nő az sokat, és te elmész fodrászhoz. Ha szeret, nem a hajadon fog múlni :)
2013. ápr. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha neked a tetszik vágasd le, de tudd, hogy nem biztos, hogy jól fog állni. Egyik barátnőm levágatta a haját előtte jól állt neki, de ez most nagyon gáz lett. Csak akkor vágasd le, ha biztos vagy benne, mert nagyon el lehet rontani és sok időbe tellhet, míg újra ugyailyenre visszanő. Te döntésed, a barátod ha szeret szeretni is fog, csak nem biztos, hogy ezek után is úgy vonzódik majd hozzád, mint most.
2013. ápr. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a te tested, a te döntésed, ha tudod hogy jól fog állni akkor hajrá :)
2013. ápr. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Hairlover ***** válasza:
59%
Szia! Ha szereted akkor nem vágatod le, ő rá is gondolnod kell, ha kapcsoltban vagy. Én is a hosszút szeretem, és nem nézném jó szemmel, mert úgy venném ki, hogy nem érdekel az én véleményem. De az is igaz, hogy a Te tested meg hajad. Szép napot!
2013. ápr. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!