Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mindennapos hajmosás, zsíros...

Mindennapos hajmosás, zsíros haj ellen valami nagyon hatásos dolog?

Figyelt kérdés

Nagyon gyorsan zsírosodik a hajam. Minden nap hajat kell mosnom, ha jól akarom érezni magam a bőrömben.. Ha kibírom még egy napig hajmosás nélkül, kellemetlenül érzem magam egész nap, akár össze van fogva a hajam, akár nincs. A furcsa az, hogy a hajvégeim pedig szárazak, és a hajam nagyon vékonyszálú, ritka. Mit tegyek? Más azért panaszkodik, hogy 3 naponta mos hajat... mit nem adnék érte :D Van még valakinek hasonló problémája?

Nincs pénzem drága samponokra, úgyhogy pénztárcabarát tippeket szeretnék.



2013. febr. 13. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt időszakom, amikor nagyon gyorsan zsírosodott a hajam. Nekem a naturland kénes sampon nagyon bevált. 1000 Ft körül van, bár nem nagy kiszerelés, de megéri az árát. Nagyon jól habzik, jól tisztít, így egy borsónyi bőven elég egy hajmosáshoz (pedig nekem dús hajam van). Nekem már a 2. héten érezhető volt a hatása.

Mire elfogyott a sampon, már bőven elég volt kb. 5 naponta hajat mosnom. :)

2013. febr. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kénes sampont vegyél és zsíros hajra való herba vita hajszeszt. És semmiképp ne mosd minden nap a hajad, bírd ki hogy heti max 2szer mosod, mert pont azért zsírosodik, mert teljesen kiszárítod a fejbőröd a sok mosással, rossz minőségű samponokkal.
2013. febr. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mindennek utánanézek, még nem hallottam róluk, pedig már sok mindennel kísérleteztem (ez sem feltétlen volt jó ötlet részemről..) Nagyon köszönöm a gyors válaszokat!!:))
2013. febr. 13. 21:33
 4/4 anonim válasza:

Szia!


Érdekelne a tapasztalatod.. nekem is muszáj naponta hajat mosni..


24/L

2013. okt. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!