Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért pattanásos a fenekem és...

Miért pattanásos a fenekem és a combom belseje?

Figyelt kérdés
Sok vizet iszok, szeretem a gyümölcsöket-zöldségeket. Napozni is szoktam amióta jó idő van, és 1 hónapban 1 szer betévedek még egy 10 perces szolira is. Az arcom egyáltalán nem pattanásos. Viszont van egy kis súlyfeleslegem, bár amikor vékony voltam, akkoris patis volt a fenekem és a combom belseje. Éjszaka meztelenül alszok, tehát nem az a gond hogy bugyiba vagyok éjszaka is. Mi a jó eget csináljak? Annyira zavar :( még szépségvitamint is szedek a bőrre és a hajra, plusz citromlevet is iszok minden nap, kb fél decit, tisztán. Mozogni is szoktam, szeretek is! Ennyire tré a bőröm, ez mindig így fog maradni?
2008. jún. 13. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szia.

nekem is olyan...elmentem vele orvoshoz és azt mondták hogy a ruha anyagja okozhatja vagy ez egy börtipus...de azt is mondták h örökölhetö is ....én sem pattgok ki az arcomon ,csak éppen néha egypár...nekem börradírozót javasoltak meg napozást...de viszont lehet h a nap okozhatja vagy a sok szolárium...de mindenképp menny el börorvoshoz az majd többet tud segíteni..és biztos hogy valami képp ellehet tüntetni szal neaggódj elfog múlni...

2008. jún. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Télen nem okozhatja a nap és a szoli, mert abban az időszakban (ősztől tavaszig) egyikre sem jutok ki... bőrdokihoz? Ááá szerintem kiröhögne :S
2008. jún. 13. 22:20
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj csak el orvoshoz, ha zavar! Azért doktor, hogy ne röhögjön, hanem megvizsgáljon és adjon rá valami gyógymódot!
2008. jún. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
dehogy fognak kiröhögni...ez butaság ..engemet sem röhögtek ki.csak menj el szépen és segíteni fog!!!
2008. jún. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
menj el bátran dokihoz,azért doki h segítsen:) tuti nm röhögne és biztos látott már sokkal extrémebb esetet is.
2008. jún. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oké, meggyőztetek... :) megyek az orvoshoz!! Köszi mindenkinek
2008. jún. 14. 21:34
 7/8 anonim válasza:
100%
Nekem az is segített, hogy körömkefével jól megsikáltam a fenekem és utána bekentem...igaz nekem csak 1-2 pattim volt,de ez ált. használni szokott. Kiegészítő "kezelésként" tuti nem árt:)
2008. jún. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Sajna nekem is van idonkent, nem is annyira pattanas, hanem valami nagyobb borzadaly. Egy ismerosom mondta, hogy o is ugyanezzel kuszkodott, aztan elment dokihoz, es kiderult, hogy valami nyirokcsomo gyulladasa volt, azt a nyirokcsomot kivettek neki, es azota nincs baja.

En meg nem voltam ilyen bator, hogy elmenjek ezzel orvoshoz.

2008. jún. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!