Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy hónapban mennyit nő a...

Egy hónapban mennyit nő a hajunk? Mivel növelhetném a hajam?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 16. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ez az amire van egy átlag érték és a legtöbb ember nem esik bele :D
2013. ápr. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Átlagban 1-1,5 cm-t. A hajat növeszteni lehet egyébként, nem növelni, és esetleg hajvitaminokat próbálj ki, azoktól lehet, hogy gyorsabban fog nőni. A samponok, hajszeszek, olajok, stb. nem érnek semmit.
2013. ápr. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha már belső növelés:

amikor a szervezeted megkap minden tápanyagot és feltöltődik akkor indul be a hajnövekedés is, mert arra fordítja csak a legvégén az energiát. Így fel kéne magad töltened és kiegyensúlyozottan enni.


Továbbá kölest és répát javallanék, mert ezektől nagyon szép erős hajszerkezet növelhető.

2013. ápr. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Átlagosan 1-1,5 cm-t nő a haj havonta.

Nekem a Bánfi hajszesz bevált, amióta használom egyre több a babahaja, erősebb, dúsabb a hajam és gyorsabban is nő! Ezt mások is észrevették már, nem csak én. A sampont viszont nem ajánlom, nagyon kiszárítja a fejbőrt és összekócolja a hajat.

Ezenkívül hajvitamint ajánlok, nekem a dm-s nagyon jól bevált és nem drága. :)

2013. ápr. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokan mondják, hogy a ricinusolaj is jó rá hajpakolásként. Én szoktam használni, szerintem nőtt tőle a hajam jobban, de én inkább azért használom, mert nagyon száraz, és arra viszont nagyon bevált:)
2013. ápr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!