Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki felvilágosítana ebben...

Valaki felvilágosítana ebben a témában?

Figyelt kérdés

Fekete hajam van, vörös melírokat szeretnék bele. Otthon szeretném magamnak, csak pár tincsről lenne szó.

Szóval milyen dolgokat kell venni? Hanyas oxi kell? Mit kell összekeverni mivel?

Előre is köszi!


2013. ápr. 16. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Van vörös melírpor, az egyben világosít és színez. Ez a legegyszerűbb módja.

Vagy a másik, hogy veszel szőkítőport + 9% oxit, leszívatod a hajad, majd befested a kiszemelt színű hajfestékkel.

2013. ápr. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2013. ápr. 16. 18:35
 3/9 anonim ***** válasza:

szerintem menjél biztosra és 12%-kos oxit vegyél

nekem kb fél évig volt fekete,a 9%-kos is leszívta de utána feketére fogta be a festék,megint rá kellett mennem 12%-kossal hogy szép legyen

2013. ápr. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi, akkor 12%-ost próbálok. Először úgy is csak egy eldugott tincsen próbálom ki, mennyire viseli meg a hajam :)
2013. ápr. 16. 19:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Kontrasztnak hívják általában az olyan hajfestékeket, amik egy lépésben világosítanak a hajon és színeznek is. Azt kell tudni, hogy festett hajon nem lesz olyan intenzív a szín, mint a természetes hajon. Mindegyik márkának más a haszn. utasítása, ettől - és a hajtípustól - függ, milyen erősségű oxidálószert kell használni hozzá. Ilyet úgyis fodrászkellékesben lehet venni, ott az eladó meg remélhetőleg tudja, mit hogyan kell használni.
2013. ápr. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Még azt szeretném kérdezni, hogy ha lenő, akkor hogyan fessem újra a hajam, ha az alapszín és a melír is festett? :S ezen gondolkozok de nem tudok rájönni :D
2013. ápr. 17. 12:49
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem könnyű. Mindig ugyanazokat a hajtincseket kell utánfesteni - a melírt fóliába tenni, a maradékot meg simán befesteni feketével, ahogy egy tőfestéskor kell.
2013. ápr. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem. Azért próbálgatom, elvégre akkor tanulja meg az ember, ha minél többet csinálja :) Annyira meg nemgáz egy elrontott sötétvörös melír fekete hajban, viszont pl szőke hajban fekete melír elrontva..az már nem szép :) de szerintem ez a 2 sötét szín ami nekem lesz, belefér :) meg szerintem max 6 tincsem lesz vörös :) csak nem rontom el annyira..hátul pl nem is akarok melírt :)
2013. ápr. 17. 19:04
 9/9 A kérdező kommentje:
Amúgy a melírt frissen festett fekete hajba is lehet tenni (másnap) vagy várjak vele? Ha igen, mennyit?
2013. ápr. 19. 05:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!