Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki Garnier Color Sensation...

Aki Garnier Color Sensation intenzív rubinvörös (6.6) hajfestékkel festette be a haját, milyen eredményt kapott?

Figyelt kérdés

Lehetőleg linkeljetek be képet az eredményről és azt is írjátok le, mi volt a kiinduló szín (legjobb az lenne, ha erről is lenne képetek).

(Tudom, van színskála a dobozon, de az nekem nem garancia.)



2013. ápr. 16. 18:38
 1/3 anonim válasza:

én ugyan nem ezzel a színnel festettem, hanem a képen a középen láthatóval, és a végeredmény olyan lett, mint a bal oldali doboz sötétségre, csak vörösebb... pedig a hajszínem középbarna volt, amire ajánlotta.. úgyhogy köszönöm, nálam leírta magát a garnier, én egyáltalán nem ajánlom!

[link]

2013. máj. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem akarok kukacoskodni, de a középbarna hajat nem tudod befesteni olyan világos vörösre, ha nem szívatod le előtte, vagy fested be szőkére. Szerintem ez nem a festék hibája volt.
2013. máj. 3. 15:46
 3/3 anonim válasza:
ugyanaz vagyok, előtte a Syoss festékkel sikerült, így már alapból a vöröset festettem volna újra, mert lenőtt!
2013. máj. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!