Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A legjobb módszer pattanások...

A legjobb módszer pattanások ellen? (akár külsőleg, akár belsőleg)

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és mostanában elég sok pattanásom lett, ami eddig nem volt jellemző, főleg a homlokomon. Milyen hatásos módszer van ellenük? Nem akné, csak hétköznapi patik :D Bőrgyógyász vagy kozmetikus válasza kincset érne nekem! :)
2013. ápr. 16. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Használj prestige arctejet és prestige hidratálókrémet :) amellett 2 havonta menj el kozmetikushoz nagykezelésre, hidd el csodát fog művelni veled...én is pattis voltam és ezt csináltam amit írtam..ma már gyönyörű az arcom :)
2013. ápr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egészséges életmód csodákat tesz a bőrrel. A bőrgyógyász meg ingyen van, miért nem mész el?
2013. ápr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első: honnan tudok olyat szermányolni? :)
2013. ápr. 16. 21:38
 4/4 anonim ***** válasza:
internetről tudsz rendelni :) 3000 ft, de viszont nekem elég 3 és fél hónapig úgy, hogy reggel este használom...és professzionális...szerintem nagyon megéri :)
2013. ápr. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!