Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek van itt póthaja? Szerint...

Kinek van itt póthaja? Szerintetek melyik a legjobb felrakási módszer? Nem roncsolja nagyon a saját hajam?

Figyelt kérdés
2012. nov. 2. 16:10
 1/3 anonim válasza:
bár nekem nincs, de egyik barátnőmnek van és nagyon roncsolja és hullik is tőle a haja. plusz szeritnem nagyon nem szép mert látszik és amikor az esőtől egy kicsit hullámosabb lesz bnőm haja nagyon látszik hogy alatta ott van a póthaj
2012. nov. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Milyen technikával csinálták neki? És nem tudod véletlenül milyen haja van? európai? indiai? És köszönöm a választ!
2012. nov. 4. 12:50
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem hőillesztéssel volt, az nagyon nagyon roncsolta a hajamat....a fele letört konkrétan...a keratin letörte...

varrással végülis szuper volt, az nem károsította semmilyen mértékben a hajamat...nekem egy hozzá értő barátnőm rakta fel...

aztán vettem egy csatos póthajat, a legeslegjobb...nincs sok macera vele...felrakom és kész...nem kell vele hajat mosni, estére levehető, kevesebb a gond vele, igy kevésbé használódik maga a póthaj is...a sajátom itt sem roncsolodott egy fikarcnyit se...tartós volt, buliba sem esett le a nagy táncolgatások közepette, masszivan állt a fejemen, nem látszottak a csatok se (mondjuk egy másik barátnőm irto béna volt hozzá vmilyen oknál fogva, és nála látszottak...pedig tényleg marha egyszerü felrakni...), nekem teljesen természetes volt, egyik esetben sem lehetett megmondani, hogy póthajam volt...(már nincs, megnőtt a sajátom:))

nekem mindig igazi hajam volt, volt, hogy európai és részben indiai...bátran ajánlom a remy indiai hajat :) nekem bevált!

24L

2012. nov. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!