Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrász tanulóként hol és...

Beacica0306 kérdése:

Fodrász tanulóként hol és hogyan találhatok olyan embereket akiken tudnék gyakorolni ingyen hajvágást, konty készítést, melírozást? Nagyon jó helyen vagyok és az oktató segít valamint a hibákat is korrigálja. Valaki ötletek?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 17. 10:29
 1/7 intrepid ***** válasza:
Hirdessél. Már láttam ilyen hirdetést, vannak ingyenes oldalak itt a neten is, a nevét nem írom le, mert ez nem a reklám helye, de egy apró hirdetést több helyre is kirakhatsz.
2013. ápr. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én szívesen mennék ilyenre, szerintem is hírdesd magad közösségi oldalakon, hírdetési portálokon. Rengeteg ember van akinek nem tellik 6-7 ezer ft-ja egy fodrászra,tehát nem azt fogják nézni hogy még tanulsz hanem hogy ingyen csinálod.
2013. ápr. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
+ haverok barátnők család. Mondjuk az én hajam is levághatod, bár nem nagy kihívás géppel letolni nullásra néha miután megnőtt vagy 5cm esre. :)
2013. ápr. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Így van, hirdesd magad! Akár aukciós oldalakon is, nekem van ismerősöm, aki ott talált magának fodrásztanulót, aki ingyen vágta/festette a haját.

Hidd el, sokan vállalkoznának rá! Akár én is, mostanában nincs pénzem fodrászra, és otthon próbálkozunk levágni, de azért így nem a legjobb. :)

2013. ápr. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Facebookon ismerősök között, illetve korrektebb suliknál ebben szoktak segítséget is nyújtani.

Barátnőm ahová járt, ott a sulinak volt egy "ügyfélköre" akiket fel lehetett hívni, ha hajmodellre volt szükségük az ott tanulóknak. Ha ez nincs, akkor tényleg csak a meglévő ismerőseidre és annak ismerőseire tudsz támaszkodni. Vagy tényleg adsz fel hirdetést, ahogy már előttem is írták.

2013. ápr. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

Ezek joo ötletek!:)

2013. ápr. 17. 11:03
 7/7 anonim ***** válasza:

Én pár éve egy fórumra regisztráltam, és ott kerestem modelleket. Annyian jelentkeztek, hogy több hétre előre le voltak foglalva az időpontjaim.

Az egyik szakoktatóm meg az utcán szólított le embereket, amikor még ő volt tanuló.

2013. ápr. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!