Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tudok megtanulni verekedn...

Hogy tudok megtanulni verekedni a neten keresztül? SOS PLEASE Vannak oktató videók az ilyesmikre? A lényeg az hogy a neten keresztül történyen ingyen

Figyelt kérdés
A normális válaszokat nagyon megköszöném
2011. okt. 9. 19:41
 1/9 anonim válasza:
100%
hát azt nem lehet sajnos, egyrészt az erőnlétet is fejleszteni kell, másrészt ez olyan, mint az autóvezetés, muszáj a gyakorlat. tudom, hogy drágák a harcművészeti edzések, de megéri az árát.
2011. okt. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 dirtboy ***** válasza:
95%

kb.sehogy, és ez normális komoly válasz volt

majd jön valami küzdősportos válaszoló és elmagyarázza hogy miért is nem lehet neten keresztül megtanulni verekedni.

2011. okt. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy az, aki holnap fog a cigányokkal verekedni?
2011. okt. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.
2011. okt. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tessék tanulj a legyőzhetetlen Kirk kapitánytól: http://www.youtube.com/watch?v=yujyd22CGM8&feature=related
2011. okt. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Vannak persze, nem is egy, de hiába nézegeted, kétlem, h tudnád használni éles helyzetben (mégha nézés közben úgy is gondolod).


Nézegess a youtube-on Bas Rutten videókat - az legalább szórakoztató is. :D


(ha tudsz angolul persze - dehát hiszen tudsz, írtad h "please") ;)

pl: http://www.youtube.com/watch?v=ZnMq8DvWNFE

2011. okt. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

banyek, szerinted, ha jégtáncosokat nézel youtubeon, akkor te is tudsz majd tripla axelt ugrani?


nem lehet így megtanulni, kár a gőzért.

2011. okt. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
67%

en kis koromban karateztram de ott ne nagyon leht sokmindent megtanulni a verekedesrol mert ikabb vedekezel es ha megtanulod akkor lebenito az elenfelet

egy ilyen kuzdosport ami mind vedekezes mind tamadas mind lebenitast magaban foglal az az mma tudom mit beszelek mert mar 8 eve edzokent es sportolokent uzom eszt a stilust es mar tobb dijat nyertem amikozul a legtobb elsohely egy par masodik meg meg kevesebb 3 hely

perse elsore nem sikerult akor meg eleinte csak par merkozest nyertem asztan jottek a verseny gyozelmek kb egy ev utan miutan elkesztem a versenyekre jarni persze az edzes megolvt elotte kemenyen meg a jo edzo de legfobbkepen az akarat ami sokat szamit

neten meg nem tanuszl semmit tudod a gyakorlat teszi a mestert es nem forditva

persze eszt nem fogja engedni az edzod hgy azert most megtanulj mma ni hgy aztn hulyere verd a kolykoket velem is szoraksztak hgy mma zok es nem merek semmit csinalni de nekmem tobbet jelentett mesterem szava hgy ne eljek vissza a hatalmamal mert akar kit letudnek utni aki nem foglalkozik kuzdosportal sot meg azokat is akik ezel foglalkoznak jo nehanyat beloluk

ha tenyleg aszt akarsz csak megtanulni hgy tegyed a kemeny gyereket akkor ne magyaraz a neten hanem valameik nalad nagyobnak es vele miutan verekedtel majd megtanulsz

2014. jan. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
üss bele a monitorba mikor egy féreg náci vagy
2016. aug. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!