Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfesték eltávolítása c-vitam...

Hajfesték eltávolítása c-vitaminnal. Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sötétsőke/nagyon világos barna hajam szőkére lett festve, de nem érzem így jól magam, nem tetszik.

Ha megpróbálnám a c-vitaminos módszert az nem ártana a hajamnak, nem lenne tőle fura színű/állagú/szagú?



2013. ápr. 17. 12:08
 1/5 A kérdező kommentje:
2013. ápr. 17. 12:12
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha szőkítve lett a hajad, azt nem lehet eltávolítani, mivel azzal a saját hajad pigmentjeit távolítottad el. Az nem fog már visszatérni. Majd lenő vagy vissza is festheted.
2013. ápr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ha teljesen lenőtt a festék, körülbelül a régi hajam színét kapom vissza?

azt is hallottam, ha valaki uszodába jár a klóros víz "kiszívja" kicsit a festéket.. erről milyen vélemény van?


amúgy köszönöm szépen :)

2013. ápr. 17. 16:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt a C-vitamin dolgot valaki megmagyarázhatná nekem :D
2013. ápr. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Bocsi, csak olyan kérdéseket teszel fel amire egyértelmű a válasz: pl. igen, ha lenő a festék akkor teljesen az eredeti hajszíned kapod vissza. De ez ugye hosszú idő.

Azt mondjuk még mindig nem értem, hogy milyen festéket akarsz eltávolítani? Ha szőkítve vagy az nem festék.

2013. ápr. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!