Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok jó hajszínezőket...

RandomgirlLOL kérdése:

Tudnátok jó hajszínezőket ajánlani? Olyan kéne, ami nagyon hamar kikopik, vagy például 20-nál több hajmosást bír.

Figyelt kérdés

Igazából nem vagyok annyira jártas ebben a témában. Hallottam arról, hogy néhány hajszínező kb. 3-4 hajmosás után kijön, de a "rendes" színezők bírnak 28 mosást is. Így van?

Lehetőleg sok árnyalat közül lehessen választani az egyes termékek esetében. :)



2013. ápr. 17. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Palette Color Shampoo elég jó, de teljesen 100%osan ez sem kopik ki, megmarad valamennyire. Ez a drogéria. A másik választási lehetőség a fodrászkellékes, ami biztosan ki fog kopni, de kevesebb ideig bírja - konzultálj az ottani szakemberrel mindenképp.
2013. ápr. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Kallosban már voltam, volt egy fajta hajszínező, ami csak pár hajmosást bír ki, de csak 5 szín volt, a legeslegrondábbak (neon sárga, fűzöld, hupikék, neonrózsaszín meg a vörös... utóbbi egész tűrhető volt).
2013. ápr. 17. 19:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sokáig olcsóbb színezőket használtam, de most átálltam a L'Oreal Castingra, szerintem nagyon jó. Sok árnyalat van, nekem a mostani nagyon tetszik, pedig már régóta keresgéltem, de ritkán lett az az eredmény, amit vártam volna, úgyhogy én személy szerint ajánlom :)
2013. ápr. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fodrászkellékesben találsz olyan hajszínezőt, ami tényleg pár mosás után teljesen kimosódik a hajadból. Kérdezz rá a boltban, biztos tudnak majd mit ajánlani.


A 28 mosásossal vigyázz; én a Palette Color Shampooját használom, és nem jön ki a hajadból. Ugyanúgy megfogja, mint egy rendes festék, legalábbis én így tapasztalom, és akiket eddig hallottam, mind így voltak vele. Persze lehet, hogy ha eredeti hajszínre csinálod, más lesz az eredmény.

2013. ápr. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! :) Egyébként, utolsó válaszoló, lehet, hogy azért fogta be jobban, mert a hajvégeid töredezettek és nyíltak voltak, a festék meg beépült a hajadba. ;)
2013. ápr. 22. 13:36
 6/6 anonim ***** válasza:
igen, ez valószínűleg így történt :)
2013. ápr. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!