Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elsősorban akinek volt már...

Elsősorban akinek volt már ideiglenes raszta haja! Mit kell tudni arról?

Figyelt kérdés
hány napig van meg? Károsítja a hajat? Miután kiszedni belőle a rasztat ugyanolyan lesz mint előtte?

2013. ápr. 18. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Én sose hallottam még ideiglenes rasztáról:D a raszta amúgy roncsolja a hajat mivel tupírozzák a tincseket egy bizonyos technikával, utána pedig vaxolják és folyamatosan horgolják a kilógó szálakat.Lehet h te arra gondolsz h nem horgolják, mert az elkezd szétbomlani egy idő után de az nagyon nem szép látvány.Nekem eddig csak fiú ismerősöm volt akinek rasztája van, de ők nem akarnak megválni tőle...a rasztra életérzés nem divat!Ők így vannak ezzel..ugyhogy h utána mi lesz ha esetleg valaki már nem szeretne raszta hajat azt nem tudom..de szerintem rövidre kell vágni.
2013. ápr. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hello, nem tudom még áll -e a kérdés, de válszolva: az ideiglenes raszta nem tartós. Nem is igazán raszta,csupán annyiból áll, hogy fogsz néhány vékonyabb tincset, betupírozod és egy diónyi nagyságú hajwaxot eloszlatsz a tincseken. Közen sodrod őket. Aztán lefújod hajlakkal, és miután kicsit megszáradt, forró hajvasalóval átnyomkodod. Max egy napig tart, mert kialszod. Ha mégis kitart, talán csak a következő hajmosásig. Kicsit károsítja a hajad a fentebb említettek miatt. De egyébként jól néz ki.
2013. ápr. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!