Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szoli vagy a napozás károsabb?

Szoli vagy a napozás károsabb?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 19. 08:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
szoli
2013. ápr. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És miért? Mert a napsugár is elég veszélyes mostanában.
2013. ápr. 19. 08:52
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Veszélyesebb sokkal a szoli. A Nap is, de ha ésszel napozol, akkor nem. Meg a Nap azért csak természetes, míg a szoli nem.
2013. ápr. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

a szoli az mindig károsabb lesz mint a napsugárzás

és hogy miért?egyszerű,nem természetes,roncsolja a bőrt és előbb leszel bőrrákos a szolitól mint a napfénytől

de ha gondolod kérdezed meg egy bőrgyógyászt(nekem is ő tanácsolta hogy ne járjak szoliba,inkább napozzak mint az sokkal egészségesebb)

amúgy nem tudom hogy mennyire ismered azt hogy D-vitamin,de ahhoz hogy ezt előállítsa a szervezted szüksége van a napfényre,amit ugye nem pótolhat a szolárium

2013. ápr. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nekem még pár éve bőrgyógyász ajánlotta problémás bőr miatt. Igaz nem azt, hogy sokat járjak. Csak most nyár előtt akarok, hogy ne legyek ilyen fehér.
2013. ápr. 19. 09:35
 6/12 anonim ***** válasza:
a pattanásokra azért jó mert leszárítja őket
2013. ápr. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
A szoli nagyon káros és normális színt sem ad, mivel ott dolgoztam sajnos volt időm megfigyelni mennyire rondává váltak az emberek tőle. És nem csak az aki túlzásba vitte..
2013. ápr. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A szolárium. Nagyon könnyen le lehet égni, és biztosan nem normális, hogy 6 perctől rák vörös lettem, míg a napon ehhez jóval több idő kell.

Ha mész is, vigyázz, hogy EU-s csövek legyenek.

2013. ápr. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam 6 percre és nem égtem le kicsit sem, csak barnultam, pedig hófehérke vagyok.
2013. ápr. 19. 10:21
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor jó csövek voltak ott, szerencséd volt. Az EU-s csövek nem olyan károsak, de egészségesnek sem mondható. Napozás előtt mindig használok naptejet, így védem a bőröm, nem tudom szolárium előtt milyen krémek vannak.
2013. ápr. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!