Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a tetoválástól?

Mi a véleményetek a tetoválástól?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 19. 19:22
1 2
 11/13 anonim válasza:
Szerintem vicces meg jópofa ha csinálsz pl. a kézfejedre egy csillagot, vagy ilyesmit... Na de ha a fél tested beborítja az őrjítő! Legyen az a vállad, vagy a hátad... azokat nagyon megbánhatod később. De az első opció szerintem nem rossz.
2013. ápr. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
nem tudom hogy lehet egyáltalán egy tetoválást megunni....ha valaki megunja,minek tetováltat magára?
2013. máj. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A legtöbb tetoválás kommersz és csúnya. Persze vannak szépek és igényesek is, de ebből is csak kevés az olyan, ami az illetőn is jól néz ki. De azért akad, akinek jól áll. És nem ítélkezem eszerint arról, ki milyen jó pl. a szakmájában.

Én biztos nem raknék magamra, mert változik az ember teste és ízlése is. Egyébként meg grafikus vagyok, úgyhogy ezért is elzárkózom attól, hogy más firkáljon rám :)

2013. máj. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!